Weidmuller WQV 6/6 1062670000 Терминаллар Кросс-коннектор
Продукт детальләре
Продукт теглары
Гомуми заказ мәгълүматлары
| Версия | W-сериясе, аркылы тоташтыргыч, терминаллар өчен, полюслар саны: 6 |
| Заказ № | 1062670000 |
| Төре | WQV 6/6 |
| GTIN (EAN) | 4008190261771 |
| Сан | 50 данә. |
Үлчәмнәр һәм авырлыклар
| Тирәнлек | 18 мм |
| Тирәнлек (дюйм) | 0,709 дюйм |
| биеклек | 45,7 мм |
| Биеклек (дюйм) | 1,799 дюйм |
| Киңлек | 7,6 мм |
| Киңлек (дюйм) | 0,299 дюйм |
| Нетто авырлыгы | 9,92 г |
Бәйле продуктлар
| Заказ № | Төре |
| 1052360000 | WQV 6/2 |
| 1052260000 | WQV 6/10 |
| 1062850000 | WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | WQV 6/12 |
| 1062820000 | WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | WQV 6/3 |
| 1062830000 | WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | WQV 6/4 |
| 1062840000 | WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | WQV 6/5 |
| 1062670000 | WQV 6/6 |
| 1062680000 | WQV 6/7 |
Алдагысы: Weidmuller WQV 6/5 1062660000 Терминаллар Кросс-коннектор Киләсе: Weidmuller WQV 6/7 1062680000 Терминаллар Кросс-коннектор
Бәйле продуктлар
-
Тасвирлама: Электротехника һәм панель төзелешендә энергия, сигнал һәм мәгълүматлар аша күчү классик таләп булып тора. Изоляция материалы, тоташтыру системасы һәм терминал блокларының дизайны - аермалы үзенчәлекләр. Бер яки берничә үткәргечне тоташтыру һәм/яки тоташтыру өчен аша үтүче терминал блогы яраклы. Аларның бер үк потенциалдагы бер яки берничә тоташтыру дәрәҗәсе булырга мөмкин...
-
Продукция тасвирламасы Продукция тасвирламасы Тасвирламасы: 24 портлы Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (20 x GE TX портлары, 4 x GE SFP комбо портлары), идарә ителә торган, программа тәэминаты 2 нче катлам профессиональ, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе, IPv6 әзер, җилләткечсез дизайн Деталь номеры: 942003001 Порт төре һәм саны: барлыгы 24 порт; 20 x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) һәм 4 Gigabit комбо портлары (10/100/1000 BASE-TX...
-
Тасвирлама Төре: MM3-2FXS2/2TX1 Деталь номеры: 943762101 Порт төре һәм саны: 2 x 100BASE-FX, SM кабельләре, SC розеткалары, 2 x 10/100BASE-TX, TP кабельләре, RJ45 розеткалары, автокичү, автонегоция, автополярлык Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы Борылган пар (TP): 0-100 Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм: 0 -32,5 км, 1300 нм да 16 дБ тоташу бюджеты, A = 0,4 дБ/км, 3 дБ резерв, D = 3,5 ...
-
Функцияләр һәм өстенлекләр MOXA EDR-810-2GSFP - 8 10/100BaseT(X) бакыр + 2 GbE SFP күп портлы сәнәгать куркынычсыз роутерлары. Moxa'ның EDR серияле сәнәгать куркынычсыз роутерлары мәгълүматларны тиз тапшыруны тәэмин иткәндә мөһим объектларның идарә итү челтәрләрен саклый. Алар автоматизация челтәрләре өчен махсус эшләнгән һәм сәнәгать брандмауэрын, VPN, роутер һәм L2 системаларын берләштергән интеграцияләнгән киберкуркынычсызлык чишелешләре...
-
Функцияләр һәм өстенлекләр Кулланучы тарафыннан билгеләнә торган Modbus TCP Slave адресациясе IIoT кушымталары өчен RESTful API'сын хуплый EtherNet/IP адаптерын хуплый Чылбырлы топологияләр өчен 2 портлы Ethernet коммутаторы Тиңдәшләр арасындагы элемтә белән вакытны һәм электр үткәргечләрен тоташтыру чыгымнарын экономияли MX-AOPC UA серверы белән актив элемтә SNMP v1/v2c'ны хуплый ioSearch утилитасы белән җиңел массакүләм урнаштыру һәм конфигурацияләү Веб-браузер аша уңайлы конфигурация Гади...
-
Weidmuller D серияле релелар: Югары нәтиҗәлелеккә ия универсаль сәнәгать релелары. D-SERIES релелары югары нәтиҗәлелек таләп ителгән сәнәгать автоматизациясе кушымталарында универсаль куллану өчен эшләнгән. Аларның күп кенә инновацион функцияләре бар һәм алар аеруча күп төрле вариантларда һәм иң төрле кушымталар өчен киң дизайннарда бар. Төрле контакт материаллары (AgNi һәм AgSnO һ.б.) аркасында, D-SERIES продуктлары...