Weidmuller WQV 6/5 1062660000 Терминаллар Кросс-коннектор
Продукт детальләре
Продукт теглары
Гомуми заказ мәгълүматлары
| Версия | W-сериясе, аркылы тоташтыргыч, терминаллар өчен, полюслар саны: 5 |
| Заказ № | 1062660000 |
| Төре | WQV 6/5 |
| GTIN (EAN) | 4008190176914 |
| Сан | 50 данә. |
Үлчәмнәр һәм авырлыклар
| Тирәнлек | 18 мм |
| Тирәнлек (дюйм) | 0,709 дюйм |
| биеклек | 37,8 мм |
| Биеклек (дюйм) | 1,488 дюйм |
| Киңлек | 7,6 мм |
| Киңлек (дюйм) | 0,299 дюйм |
| Нетто авырлыгы | 8,2 г |
Бәйле продуктлар
| Заказ № | Төре |
| 1052360000 | WQV 6/2 |
| 1052260000 | WQV 6/10 |
| 1062850000 | WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | WQV 6/12 |
| 1062820000 | WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | WQV 6/3 |
| 1062830000 | WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | WQV 6/4 |
| 1062840000 | WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | WQV 6/5 |
| 1062670000 | WQV 6/6 |
| 1062680000 | WQV 6/7 |
Алдагысы: Weidmuller WQV 6/4 1054860000 Терминаллар Кросс-коннектор Киләсе: Weidmuller WQV 6/6 1062670000 Терминаллар Кросс-коннектор
Бәйле продуктлар
-
Weidmuller W серияле терминал символлары Заводларның иминлеге һәм кулланылышы һәрвакыт гарантияләнергә тиеш. Куркынычсызлык функцияләрен җентекләп планлаштыру һәм урнаштыру аеруча мөһим роль уйный. Персоналны яклау өчен без төрле тоташтыру технологияләрендәге PE терминал блокларының киң ассортиментын тәкъдим итәбез. KLBU калкан тоташтыруларының киң ассортименты белән сез сыгылмалы һәм үз-үзен көйли торган калкан контактына ирешә аласыз...
-
Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Электр белән тәэмин итү, күчергеч режимындагы электр белән тәэмин итү җайланмасы, 24 В Заказ № 1469560000 Төре PRO ECO3 960W 24V 40A GTIN (EAN) 4050118275728 Саны 1 данә. Үлчәмнәре һәм авырлыклары Тирәнлеге 120 мм Тирәнлеге (дюйм) 4.724 дюйм Биеклеге 125 мм Биеклеге (дюйм) 4.921 дюйм Киңлеге 160 мм Киңлеге (дюйм) 6.299 дюйм Нетто авырлыгы 2899 г ...
-
HARTING технологиясе клиентлар өчен өстәмә кыйммәт тудыра. HARTING технологияләре бөтен дөнья буенча эшли. HARTING компаниясенең булуы акыллы тоташтыргычлар, акыллы инфраструктура чишелешләре һәм катлаулы челтәр системалары белән тәэмин ителгән шома эшли торган системаларны аңлата. Күпьеллык тыгыз, ышанычка нигезләнгән хезмәттәшлек барышында HARTING Technology Group тоташтыргычлар өчен дөньякүләм әйдәп баручы белгечләрнең берсенә әйләнде...
-
Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Электр белән тәэмин итү, күчергеч режимындагы электр белән тәэмин итү блогы, 24 В Заказ № 1478170000 Төре PRO MAX3 120W 24V 5A GTIN (EAN) 4050118285963 Саны 1 данә. Үлчәмнәре һәм авырлыклары Тирәнлеге 125 мм Тирәнлеге (дюйм) 4.921 дюйм Биеклеге 130 мм Биеклеге (дюйм) 5.118 дюйм Киңлеге 40 мм Киңлеге (дюйм) 1.575 дюйм Нетто авырлыгы 783 г ...
-
Кереш NDR серияле DIN рельслы электр белән тәэмин итү җайланмалары сәнәгать кушымталарында куллану өчен махсус эшләнгән. 40-63 мм нечкә форма-фактор электр белән тәэмин итү җайланмаларын кечкенә һәм чикләнгән урыннарга, мәсәлән, шкафларга җиңел урнаштырырга мөмкинлек бирә. -20-70°C киң эш температурасы диапазоны аларның каты мохиттә эшли алуын аңлата. Җайланмаларның металл корпусы бар, AC керү диапазоны 90...
-
Weidmuller кысу кораллары Пластик якалар белән һәм аларсыз чыбык очлары өчен кысу кораллары Ratchet төгәл кысуны тәэмин итә Дөрес эшләмәгән очракта бушату мөмкинлеге Изоляцияне чистартканнан соң, кабель очына яраклы контакт яки чыбык очы ферруласын кысып куярга мөмкин. Кысу үткәргеч һәм контакт арасында ныклы тоташу булдыра һәм күбесенчә паяль белән бәйләүне алыштырды. Кысу бер төрле...