Weidmuller WQV 6/3 1054760000 Терминаллар Кросс-коннектор
Продукт детальләре
Продукт теглары
Гомуми заказ мәгълүматлары
| Версия | W-сериясе, аркылы тоташтыргыч, терминаллар өчен, полюслар саны: 3 |
| Заказ № | 1054760000 |
| Төре | WQV 6/3 |
| GTIN (EAN) | 4008190174163 |
| Сан | 50 данә. |
Үлчәмнәр һәм авырлыклар
| Тирәнлек | 18 мм |
| Тирәнлек (дюйм) | 0,709 дюйм |
| биеклек | 22 мм |
| Биеклек (дюйм) | 0,866 дюйм |
| Киңлек | 7,6 мм |
| Киңлек (дюйм) | 0,299 дюйм |
| Нетто авырлыгы | 4,9 г |
Бәйле продуктлар
| Заказ № | Төре |
| 1052360000 | WQV 6/2 |
| 1052260000 | WQV 6/10 |
| 1062850000 | WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | WQV 6/12 |
| 1062820000 | WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | WQV 6/3 |
| 1062830000 | WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | WQV 6/4 |
| 1062840000 | WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | WQV 6/5 |
| 1062670000 | WQV 6/6 |
| 1062680000 | WQV 6/7 |
Алдагысы: Weidmuller WQV 4/3 1054560000 Терминаллар Кросс-коннектор Киләсе: Weidmuller WQV 6/4 1054860000 Терминаллар Кросс-коннектор
Бәйле продуктлар
-
Кереш EDS-305 Ethernet коммутаторлары сезнең сәнәгать Ethernet тоташуларыгыз өчен экономик чишелеш тәкъдим итә. Бу 5 портлы коммутаторлар электр энергиясе өзелгәндә яки порт өзелгәндә челтәр инженерларына хәбәр итүче реле кисәтү функциясе белән җиһазландырылган. Моннан тыш, коммутаторлар 1 нче класс 2 нче бүлек һәм ATEX Zone 2 стандартлары белән билгеләнгән куркыныч урыннар кебек каты сәнәгать мохите өчен эшләнгән. Коммутаторлар ...
-
Физик мәгълүматлар Киңлеге 50,5 мм / 1,988 дюйм Биеклеге 100 мм / 3,937 дюйм Тирәнлеге 71,1 мм / 2,799 дюйм DIN-рельсның өске кырыена кадәр тирәнлеге 63,9 мм / 2,516 дюйм Үзенчәлекләре һәм кушымталары: PLC яки ПК өчен ярдәмне оптимальләштерү өчен үзәкләштерелмәгән идарә итү Катлаулы кушымталарны аерым тикшерелә торган җайланмаларга бүлү Fieldbus ватылу очрагында программалаштырыла торган җитешсезлекләргә җавап Сигналны алдан эшкәртү...
-
Коммерция датасы Товар номеры 2961105 Төргәк берәмлеге 10 данә Минималь заказ саны 10 данә Сату ачкычы CK6195 Продукт ачкычы CK6195 Каталог бите 284 нче бит (C-5-2019) GTIN 4017918130893 Бер кисәк авырлыгы (төргәкне кертеп) 6,71 г Бер кисәк авырлыгы (төргәкне кертеп) 5 г Таможня тарифы номеры 85364190 Чыгарылыш иле CZ Продукция тасвирламасы QUINT POWER pow...
-
Тасвирлама EtherCAT® Fieldbus тоташтыргычы EtherCAT®ны модульле WAGO керү/чыгу системасына тоташтыра. Fieldbus тоташтыргычы барлык тоташтырылган керү/чыгу модульләрен ачыклый һәм локаль процесс рәсемен булдыра. Бу процесс рәсеме аналог (сүздән-сүзгә мәгълүмат тапшыру) һәм санлы (биттан-битка мәгълүмат тапшыру) модульләренең катнаш урнашуын үз эченә ала ала. Өске EtherCAT® интерфейсы тоташтыргычны челтәргә тоташтыра. Аскы RJ-45 розеткасы өстәмә Ether... тоташтыра ала.
-
Дата кәгазе Тоташу мәгълүматлары Тоташу нокталары 20 Гомуми потенциаллар саны 4 Тоташу төрләре саны 4 PE контактсыз PE функциясе Тоташу 2 Тоташу төре 2 Эчке 2 Тоташу технологиясе 2 PUSH WIRE® Тоташу нокталары саны 2 1 Эшкәртү төре 2 Басып кертү Каты үткәргеч 2 0.5 … 2.5 мм² / 18 … 14 AWG Нечкә чылбырлы үткәргеч; изоляцияләнгән феррула белән 2 0.5 … 1 мм² / 18 … 16 AWG Нечкә чылбырлы...
-
Кереш NPort IA5000A җайланма серверлары PLC, сенсорлар, счетчиклар, моторлар, дисклар, штрих-код укучылар һәм оператор дисплейлары кебек сәнәгать автоматизациясе серияле җайланмаларын тоташтыру өчен эшләнгән. Җайланма серверлары ныклы эшләнгән, металл корпуста һәм винтлы тоташтыргычлар белән җиһазландырылган, һәм тулы көчәнештән саклауны тәэмин итә. NPort IA5000A җайланма серверлары бик кулланучы өчен уңайлы, бу гади һәм ышанычлы серияле-Ethernet чишелешләрен мөмкин итә...