Вайдмуллер SCHT 5S 1631930000 Терминал маркеры
Продукт детальләре
Продукт теглары
мәгълүматлар таблицасы
| Версия | SCHT, Терминал маркеры, 44,5 х 9,5 мм, мм (P): 5.00 Вайдмюлер, беж |
| Заказ № | 1631930000 |
| Төре | SCHT 5 S |
| GTIN (EAN) | 4008190206680 |
| Сан | 20 әйбер |
| биеклек | 44,5 мм |
| Биеклек (дюйм) | 1,752 дюйм |
| Киңлек | 9,5 мм |
| Киңлек (дюйм) | 0,374 дюйм |
| Нетто авырлыгы | 3,64 г |
| Эш температурасы диапазоны | -40...100 °C |
| RoHS таләпләренә туры килү статусы | Чикләүсез туры килә |
| REACH SVHC | 0,1 авырлык процентыннан югарырак SVHC юк |
| Кушымта/җитештерүче | Вайдмюллер |
| Төс | бежевый |
| Галоген | No |
| Материал | Полиамид 66 |
| Бер комбинациядәге маркерлар саны | 1 Компонент өлеше = Терминал маркеры |
| Бер төргәк берәмлегенә маркерлар саны | -
- Тәэмин итү формасы:
- Компонент өлеше
|
| Эш температурасы диапазоны | -40...100 °C |
| Эш температурасы диапазоны, макс. | 100 °C |
| Эш температурасы диапазоны, мин. | -40 °C |
| Басманың юнәлеше | горизонталь һәм вертикаль |
| Басма символлар | ...сез |
| Басма төре | нейтраль |
| UL 94 янучанлык рейтингы | V-2 |
| Киңлек | 9,5 мм |
Алдагысы: Weidmuller PZ 10 SQR 1445080000 кысу коралы Киләсе: Weidmuller PZ 50 9006450000 Кыскыч коралы
Бәйле продуктлар
-
SIEMENS 6ES7531-7KF00-0AB0 Продукция номеры (Базардагы номер) 6ES7531-7KF00-0AB0 Продукция тасвирламасы SIMATIC S7-1500 аналог керү модуле AI 8xU/I/RTD/TC ST, 16 битлы чишелеш, төгәллек 0,3%, 8 каналлы төркемнәрдә; RTD үлчәү өчен 4 канал, гомуми режим көчәнеше 10 В; Диагностика; Аппарат өзеклекләре; Кертү элементы, экран кронштейны һәм экран терминалын үз эченә алган китерү: Алгы тоташтыргыч (винтлы терминаллар яки этү-...
-
Weidmuller WQV серияле терминалы Кросс-коннектор Weidmüller винтлы тоташтыру терминаллары өчен тоташтырыла торган һәм винтлы тоташтыру системаларын тәкъдим итә. Тоташтырыла торган тоташтырулар җиңел идарә ителә һәм тиз урнаштырыла. Бу винтлы чишелешләр белән чагыштырганда урнаштыру вакытында күп вакытны экономияли. Бу шулай ук барлык баганаларның һәрвакыт ышанычлы рәвештә тоташуын тәэмин итә. Кросс-коннекторларны урнаштыру һәм алыштыру F...
-
Weidmuller W серияле терминал блоклары символлары Төрле куллану стандартларына туры килә торган күп санлы милли һәм халыкара раслаулар һәм квалификацияләр W сериясен универсаль тоташтыру чишелеше итә, бигрәк тә авыр шартларда. Винтлы тоташтыру күптәннән ышанычлылык һәм функциональлек ягыннан катгый таләпләрне канәгатьләндерү өчен урнаштырылган тоташтыру элементы булып тора. Һәм безнең W сериясе әле дә ...
-
WAGO I/O системасы 750/753 контроллеры Төрле кушымталар өчен үзәкләштерелмәгән периферия җайланмалары: WAGO'ның ерактан керү/чыгу системасында автоматизация ихтыяҗларын һәм кирәкле барлык элемтә шиналарын тәэмин итү өчен 500 дән артык I/O модуле, программалаштырыла торган контроллерлар һәм элемтә модульләре бар. Барлык функцияләр дә бар. Өстенлек: Иң күп элемтә шиналарын хуплый - барлык стандарт ачык элемтә протоколлары һәм ETHERNET стандартлары белән туры килә. I/O модульләренең киң ассортименты ...
-
HARTING технологиясе клиентлар өчен өстәмә кыйммәт тудыра. HARTING технологияләре бөтен дөнья буенча эшли. HARTING компаниясенең булуы акыллы тоташтыргычлар, акыллы инфраструктура чишелешләре һәм катлаулы челтәр системалары белән тәэмин ителгән шома эшли торган системаларны аңлата. Күпьеллык тыгыз, ышанычка нигезләнгән хезмәттәшлек барышында HARTING Technology Group тоташтыргычлар өчен дөньякүләм әйдәп баручы белгечләрнең берсенә әйләнде...
-
HARTING технологиясе клиентлар өчен өстәмә кыйммәт тудыра. HARTING технологияләре бөтен дөнья буенча эшли. HARTING компаниясенең булуы акыллы тоташтыргычлар, акыллы инфраструктура чишелешләре һәм катлаулы челтәр системалары белән тәэмин ителгән шома эшли торган системаларны аңлата. Күпьеллык тыгыз, ышанычка нигезләнгән хезмәттәшлек барышында HARTING Technology Group тоташтыргычлар өчен дөньякүләм әйдәп баручы белгечләрнең берсенә әйләнде...