Weidmuller PRO COM АЧА АЛАСЫЗ 2467320000 Электр белән тәэмин итү элемтә модуле
Продукт детальләре
Продукт теглары
Гомуми заказ мәгълүматлары
| Версия | Элемтә модуле |
| Заказ № | 2467320000 |
| Төре | PRO COM АЧЫЛА АЛА |
| GTIN (EAN) | 4050118482225 |
| Сан | 1 данә. |
Үлчәмнәр һәм авырлыклар
| Тирәнлек | 33,6 мм |
| Тирәнлек (дюйм) | 1,323 дюйм |
| биеклек | 74,4 мм |
| Биеклек (дюйм) | 2,929 дюйм |
| Киңлек | 35 мм |
| Киңлек (дюйм) | 1,378 дюйм |
| Нетто авырлыгы | 75 г |
Гомуми мәгълүматлар
| MTTF | | Стандарт буенча | SN 29500 | | Эш вакыты (сәгать), мин. | 4.082 МГц | | Әйләнә-тирә мохит температурасы | 40 °C | | Эш циклы | 100 % | | |
| Эш температурасы | -25 °C...70 °C |
| Яклау дәрәҗәсе | IP20 |
| Авырлык | 36 г |
Weidmuller PRO.com сериясенә бәйле продуктлар:
| Заказ № | Төре |
| 2467320000 | PRO COM АЧЫЛА АЛА |
| 2467340000 | PRO COM EX ача ала |
| 2466960000 | PRO COM ДИСПЛЕЙ 7S |
| 2587360000 | PRO COM IO-LINK |
Алдагысы: Вайдмуллер APGTB 2.5 PE 2C / 1 1513870000 PE Терминалы Киләсе: Weidmuller PRO COM IO-LINK 2587360000 Электр белән тәэмин итү элемтә модуле
Бәйле продуктлар
-
Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Электр белән тәэмин итү, күчергеч режимындагы электр белән тәэмин итү блогы, 48 В Заказ № 2466920000 Төре PRO TOP1 960W 48V 20A GTIN (EAN) 4050118481600 Саны 1 данә. Үлчәмнәр һәм авырлыклар Тирәнлек 125 мм Тирәнлек (дюйм) 4.921 дюйм Биеклек 130 мм Биеклек (дюйм) 5.118 дюйм Киңлек 124 мм Киңлек (дюйм) 4.882 дюйм Нетто авырлыгы 3,215 г ...
-
Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Электр белән тәэмин итү, күчергеч режимындагы электр белән тәэмин итү җайланмасы Заказ № 2660200288 Төре PRO PM 150W 12V 12.5A GTIN (EAN) 4050118767117 Саны 1 данә. Үлчәмнәре һәм авырлыклары Тирәнлеге 159 мм Тирәнлеге (дюйм) 6.26 дюйм Биеклеге 30 мм Биеклеге (дюйм) 1.181 дюйм Киңлеге 97 мм Киңлеге (дюйм) 3.819 дюйм Нетто авырлыгы 394 г ...
-
Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Электр белән тәэмин итү, күчергеч режимындагы электр белән тәэмин итү блогы, 24V Заказ № 2838500000 Төре PRO BAS 30W 24V 1.3A GTIN (EAN) 4064675444190 Саны 1 ST Үлчәмнәре һәм авырлыклары Тирәнлеге 85 мм Тирәнлеге (дюйм) 3.3464 дюйм Биеклеге 90 мм Биеклеге (дюйм) 3.5433 дюйм Киңлеге 23 мм Киңлеге (дюйм) 0.9055 дюйм Нетто авырлыгы 163 г Weidmul...
-
Мәгълүматлар таблицасы Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Электр белән тәэмин итү, күчергеч режимындагы электр белән тәэмин итү җайланмасы, 24 В Заказ № 3025640000 Төре PRO ECO3 480W 24V 20A II GTIN (EAN) 4099986952034 Саны 1 әйбер Үлчәмнәре һәм авырлыклары Тирәнлеге 125 мм Тирәнлеге (дюйм) 4.921 дюйм Биеклеге 130 мм Биеклеге (дюйм) 5.118 дюйм Киңлеге 60 мм Киңлеге (дюйм) 2.362 дюйм Нетто авырлыгы 1,165 г Температуралар Саклау температурасы -40...
-
Weidmuller PRO ECO 240W 24V 10A II 3025580000 Электр белән тәэмин итү Яңа PROeco 2 нче буын электр белән тәэмин итү җайланмалары автоматизация кушымталарының мөмкинлекләрен максимальләштерә. Унике өлешле серия стандарт функцияләр тәкъдим итә: югары җитештерүчәнлек, нәтиҗәлелек һәм күп системалар өчен яраклылык белән. Өч төсле светодиод хезмәт күрсәтү эшчәнлеген һәм PROeco җайланмаларын интеграцияләүне аеруча җиңеләйтә. Серия DC UPS, электрон йөкләнеш мониторингы белән туры килә...
-
Гомуми заказ бирү мәгълүматлары Версия Артыкчылык модуле, 24 В DC Заказ № 2486100000 Төре PRO RM 20 GTIN (EAN) 4050118496833 Саны 1 данә. Үлчәмнәр һәм авырлыклар Тирәнлек 125 мм Тирәнлек (дюйм) 4.921 дюйм Биеклек 130 мм Биеклек (дюйм) 5.118 дюйм Киңлек 38 мм Киңлек (дюйм) 1.496 дюйм Нетто авырлыгы 47 г ...