Hirschmann GRS105-24TX / 6SFP-2HV-3AUR ачкыч
Кыскача тасвирлама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының сыгылмалы дизайны аны киләчәктәге челтәр җайланмасы итә, ул сезнең челтәрегезнең үткәрүчәнлек киңлеге һәм электр энергиясе ихтыяҗлары белән бергә үсеш ала ала. Сәнәгать шартларында челтәрнең максималь мөмкинлегенә игътибар биреп, бу коммутаторлар сезгә җайланманың портлар санын һәм төрен сайларга мөмкинлек бирә, хәтта сезгә GREYHOUND 105/106 сериясен магистраль коммутатор буларак куллану мөмкинлеген дә бирә.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукт тасвирлама
| Төре | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Продукт коды: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Тасвирлама | GREYHOUND 105/106 сериясе, идарә ителә торган сәнәгать сөңгече, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайн |
| Программа тәэминаты версиясе | HiOS 9.4.01 |
| Деталь номеры | 942287013 |
| Порт төре һәм саны | Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP уячасы + 8x FE/GE TX портлары + 16x FE/GE TX портлары |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты | 1 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы, Сигнал контакты: 2 контактлы тоташтыргыч терминал блогы, 2 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы |
| SD-карта уясы | ACA31 автоматик конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x SD карта уясы |
| USB-C | Җирле идарә итү өчен 1 x USB-C (клиент) |
Челтәр зурлык - озынлык of кабель
| Борылган пар (TP) | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыручы) | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе | теләсә нинди |
Көч таләпләр
| Эш көчәнеше | 1 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц, 2 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц |
| Энергия куллану | Бер генә көч чыганагы булган төп җайланма, максимум 35 Вт |
| BTU (IT)/сәг чыгыш куәте | макс. 120 |
программа тәэминаты
| Алыштыру | Бәйсез VLAN өйрәнү, тиз картаю, статик уникаст/күптапшыру адресларын кертү, QoS / порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, интерфейс ышаныч режимы, CoS чират белән идарә итү, чират формалаштыру / максималь чират үткәрү киңлеге, агым контроле (802.3X), чыгу интерфейсын формалаштыру, керү давылыннан саклау, зур кадрлар, VLAN (802.1Q), VLAN белмәү режимы, GARP VLAN теркәлү протоколы (GVRP), тавыш VLAN, GARP күптапшыру теркәлү протоколы (GMRP), VLAN өчен IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3), билгесез күптапшыру фильтрлау, күп VLAN теркәлү протоколы (MVRP), күп MAC теркәлү протоколы (MMRP), күптапшыру теркәлү протоколы (MRP), IP керү DiffServ классификациясе һәм күзәтү, IP чыгу DiffServ классификациясе һәм күзәтү, протокол нигезендәге VLAN, MAC нигезендәге VLAN, IP челтәр нигезендәге VLAN |
| Артыклык | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP белән бәйләнеш агрегациясе, бәйләнеш резервлау, медиа резервлау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP сакчылары, VRRP, VRRP Күзәтү, HiVRRP (VRRP яхшыртулары) |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| Эш температурасы | -10 - +60 |
| Искәрмә | 837 450 |
| Саклау/ташу температурасы | -20 - +70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми) | 5-90 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхЧ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Авырлык | якынча 5 кг |
| Монтажлау | Стеллажга урнаштыру |
| Саклау классы | IP30 |
Механик тотрыклылык
| IEC 60068-2-6 тибрәнүе | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц - 200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок | 15 г, 11 мс озынлык, 18 бәрелү |
EMC комачаулау иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатик разряд (ЭСР) | 6 кВ контакт разряд, 8 кВ һава разряд |
| EN 61000-4-3 электромагнит кыры | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 тиз күчергечләр (шартлау) | 2 кВ электр линиясе, 4 кВ мәгълүмат линиясе STP, 2 кВ мәгълүмат линиясе UTP |
| EN 61000-4-5 аскыну көчәнеше | электр линиясе: 2 кВ (сызык/җир) һәм 1 кВ (сызык/сызык); мәгълүмат линиясе: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Үткәрелгән иммунитет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC чыгарылган иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А классы |
Раслаулар
| Базис стандарты | CE, FCC, EN61131 |
| Мәгълүмати технологияләр җиһазларының куркынычсызлыгы | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 серияле GREYHOUND коммутаторының бар модельләре
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Бәйле продуктлар
-
Хиршман MSP30-24040SCY999HHE2A модульле индус ...
Кереш MSP коммутатор продуктлары ассортименты тулы модульлек һәм 10 Гбит/с кадәр югары тизлекле порт вариантларын тәкъдим итә. Динамик уникаст маршрутизациясе (UR) һәм динамик күпкаст маршрутизациясе (MR) өчен өстәмә 3 нче катлам программа тәэминаты пакетлары сезгә җәлеп итүчән чыгым өстенлеге тәкъдим итә - "Кирәкле нәрсә өчен генә түләгез". Power over Ethernet Plus (PoE+) ярдәме аркасында терминал җиһазлары шулай ук чыгымлы рәвештә эшләтеп җибәрелергә мөмкин. MSP30 ...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAE Compact идарә ителә торган...
Продукция тасвирламасы Тасвирлама DIN рельсы, саклау һәм алга күчерү, җилләткечсез дизайн өчен идарә ителә торган Gigabit / Fast Ethernet сәнәгать коммутаторы; 2 нче программа тәэминаты катламы Киңәйтелгән деталь номеры 943434035 Порт төре һәм саны Барлыгы 18 порт: 16 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x Gigabit SFP-уячасы; Uplink 2: 1 x Gigabit SFP-уячасы Күбрәк интерфейс...
-
Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A GREYHOUND S...
Чыгарылыш датасы Продукция тасвирламасы Төре GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A (Продукция коды: GRS106-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Тасвирлама GREYHOUND 105/106 сериясе, Идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Программа тәэминаты версиясе HiOS 10.0.00 Деталь номеры 942 287 010 Порт төре һәм саны Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) уясы + 8x GE/2.5GE SFP уясы + 16x FE/GE...
-
Hirschmann MM3-2FXM2 / 2TX1 Медиа модуле
Тасвирлама Продукция тасвирламасы Төре: MM3-2FXM2/2TX1 Деталь номеры: 943761101 Порт төре һәм саны: 2 x 100BASE-FX, MM кабельләре, SC розеткалары, 2 x 10/100BASE-TX, TP кабельләре, RJ45 розеткалары, автокичү, автонеготирование, автополярлык Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы Борылган пар (TP): 0-100 Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм: 0 - 5000 м, 1300 нм да 8 дБ тоташу бюджеты, A = 1 дБ/км, 3 дБ резерв,...
-
Hirschmann SSR40-5TX идарә ителмәгән коммутатор
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Төре SSR40-5TX (Продукция коды: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Тасвирлама Идарә ителми торган, Сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез конструкция, саклау һәм алга күчү режимы, Тулы Гигабит Ethernet Деталь номеры 942335003 Порт төре һәм саны 5 x 10/100/1000BASE-T, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автокичү, автосөйләшү, автополярлык Тагын интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x ...
-
Хиршман SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Унман ...
Продукция тасвирламасы Тибы SSL20-4TX/1FX-SM (Продукция коды: SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH) Тасвирлама Идарә ителми торган, Сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез конструкция, саклау һәм алга күчү режимы, Тиз Ethernet Деталь номеры 942132009 Порт төре һәм саны 4 x 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автокисешү, авто-сөйләшү, авто-полярлык, 1 x 100BASE-FX, SM кабеле, SC розеткалары ...


