Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A ачкычы
Кыскача тасвирлама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының сыгылмалы дизайны аны киләчәктәге челтәр җайланмасы итә, ул сезнең челтәрегезнең үткәрүчәнлек киңлеге һәм электр энергиясе ихтыяҗлары белән бергә үсеш ала ала. Сәнәгать шартларында челтәрнең максималь мөмкинлегенә игътибар биреп, бу коммутаторлар сезгә җайланманың портлар санын һәм төрен сайларга мөмкинлек бирә, хәтта сезгә GREYHOUND 105/106 сериясен магистраль коммутатор буларак куллану мөмкинлеген дә бирә.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукт тасвирлама
| Төре | GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Продукт коды: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тасвирлама | GREYHOUND 105/106 сериясе, идарә ителә торган сәнәгать сөңгече, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайн |
| Программа тәэминаты версиясе | HiOS 9.4.01 |
| Деталь номеры | 942 287 002 |
| Порт төре һәм саны | Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP уячасы + 8x FE/GE TX портлары + 16x FE/GE TX портлары |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты | 1 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы, Сигнал контакты: 2 контактлы тоташтыргыч терминал блогы, 2 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы |
| SD-карта уясы | ACA31 автоматик конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x SD карта уясы |
| USB-C | Җирле идарә итү өчен 1 x USB-C (клиент) |
Челтәр зурлык - озынлык of кабель
| Борылган пар (TP) | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыргыч) | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе | теләсә нинди |
Көч таләпләр
| Эш көчәнеше | 1 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц, 2 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц |
| Энергия куллану | Бер генә көч чыганагы булган төп җайланма, максимум 35 Вт |
| BTU (IT)/сәг чыгыш куәте | макс. 120 |
программа тәэминаты
|
Алыштыру | Бәйсез VLAN өйрәнү, тиз картаю, статик уникаст/күптапшыру адресларын кертү, QoS / порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, интерфейс ышаныч режимы, CoS чират белән идарә итү, чират формалаштыру / максималь чират үткәрү киңлеге, агым контроле (802.3X), чыгу интерфейсын формалаштыру, керү давылыннан саклау, зур кадрлар, VLAN (802.1Q), VLAN белмәү режимы, GARP VLAN теркәлү протоколы (GVRP), тавыш VLAN, GARP күптапшыру теркәлү протоколы (GMRP), VLAN өчен IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3), билгесез күптапшыру фильтрлау, күп VLAN теркәлү протоколы (MVRP), күп MAC теркәлү протоколы (MMRP), күптапшыру теркәлү протоколы (MRP), IP керү DiffServ классификациясе һәм күзәтү, IP чыгу DiffServ классификациясе һәм күзәтү, протокол нигезендәге VLAN, MAC нигезендәге VLAN, IP челтәр нигезендәге VLAN, икеләтә VLAN билгеләү |
| Артыклык | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP белән бәйләнеш агрегациясе, бәйләнеш резервлау, медиа резервлау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP сакчылары |
| Идарә итү | Икеләтә программа тәэминаты рәсем ярдәме, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 белән идарә итү, тозаклар, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиенты, OPC-UA серверы |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| Эш температурасы | -10 - +60 |
| Искәрмә | 837 450 |
| Саклау/ташу температурасы | -20 - +70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми) | 5-90 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхЧ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Авырлык | якынча 5 кг |
| Монтажлау | Стеллажга урнаштыру |
| Саклау классы | IP30 |
Механик тотрыклылык
| IEC 60068-2-6 тибрәнү | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц - 200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок | 15 г, 11 мс озынлык, 18 бәрелү |
EMC комачаулау иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатик разряд (ЭСР) | 6 кВ контакт разряд, 8 кВ һава разряд |
| EN 61000-4-3 электромагнит кыры | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 тиз вакытлыча вакыйгалар (шартлау) | 2 кВ электр линиясе, 4 кВ мәгълүмат линиясе STP, 2 кВ мәгълүмат линиясе UTP |
| EN 61000-4-5 аскыну көчәнеше | электр линиясе: 2 кВ (сызык/җир) һәм 1 кВ (сызык/сызык); мәгълүмат линиясе: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Үткәрелгән иммунитет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC чыгарылган иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А классы |
Раслаулар
| Базис стандарты | CE, FCC, EN61131 |
| Мәгълүмати технологияләр җиһазларының куркынычсызлыгы | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 серияле GREYHOUND коммутаторының бар модельләре
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Бәйле продуктлар
-
Хиршман RS20-2400T1T1SDAE Күчергеч
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Тасвирлама 4 портлы Тиз Ethernet-Switch, идарә ителә торган, программа тәэминаты 2 нче катлам яхшыртылган, DIN рельс саклагычын һәм алга күчү өчен, җилләткечсез дизайн Порт төре һәм саны Барлыгы 24 порт; 1. югары тоташу: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. югары тоташу: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45 Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 6 контактлы V.24 интерфейсы 1 x RJ11 розетка...
-
Хиршман RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S Индустрия ...
Продукция тасвирламасы Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S барлыгы 11 порттан тора: 8 x 10/100BASE TX / RJ45; 3 x SFP уясы FE (100 Мбит/с) коммутатор. RSP сериясе тиз һәм гигабит тизлекле вариантлары белән ныгытылган, компакт идарә ителә торган сәнәгать DIN рельс коммутаторларын тәкъдим итә. Бу коммутаторлар PRP (Параллель Резервлау Протоколы), HSR (Югары мөмкинлекле Seamless Rezervuar), DLR (...) кебек комплекслы резервлау протоколларын хуплый.
-
Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV ачкычы
Продукция тасвирламасы Продукция: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Конфигуратор: SPIDER-SL /-PL конфигураторы Техник характеристикалар Продукция тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителми торган, сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез дизайн, саклау һәм алга күчү режимы, конфигурация өчен USB интерфейсы, тиз Ethernet, тиз Ethernet порты төре һәм саны 24 x 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автоматик кисешү, автоматик сөйләшүләр...
-
Хиршман GECKO 8TX / 2SFP Lite белән идарә ителгән индустрия ...
Тасвирлама Продукция тасвирламасы Төре: GECKO 8TX/2SFP Тасвирлама: Җиңел идарә ителә торган сәнәгать ETHERNET Rail-Switch, Gigabit Uplink, Саклау һәм Алга күчү режимы белән Ethernet/Тиз Ethernet коммутаторы, җилләткечсез дизайн Деталь номеры: 942291002 Порт төре һәм саны: 8 x 10BASE-T/100BASE-TX, TP-кабель, RJ45-розеткалар, авто-кисешү, авто-сөйләшү, авто-полярлык, 2 x 100/1000 MBit/s SFP A...
-
Хиршман BAT867-REUW99AU999AT199L9999H Индуст ...
Чыгарылыш көне Продукция: BAT867-REUW99AU999AT199L9999HXX.XX.XXXX Конфигуратор: BAT867-R конфигураторы Продукция тасвирламасы Тасвирлама Сәнәгать мохитендә урнаштыру өчен ике диапазонлы ярдәм белән нечкә сәнәгать DIN-Rail WLAN җайланмасы. Порт төре һәм саны Ethernet: 1x RJ45 Радио протоколы IEEE 802.11a/b/g/n/ac IEEE 802.11ac буенча WLAN интерфейсы Ил сертификаты Европа, Исландия, Лихтенштейн, Норвегия, Швейцария...
-
Hirschmann OCTOPUS-8M идарә ителә торган P67 коммутаторы 8 порт...
Продукция тасвирламасы Төре: OCTOPUS 8M Тасвирламасы: OCTOPUS ачкычлары авыр мохит шартлары булган ачык һавада куллану өчен яраклы. Тармакларның гадәти раслаулары аркасында аларны транспорт кушымталарында (E1), шулай ук поездларда (EN 50155) һәм судноларда (GL) кулланырга мөмкин. Деталь номеры: 943931001 Порт төре һәм саны: барлыгы 8 порт, югары тоташу портлары: 10/100 BASE-TX, M12 "D"-кодлау, 4 полюслы 8 x 10/...


