Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A Идарә ителә торган коммутатор
Кыскача тасвирлама:
26 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (төзәтелгән: 4 x GE, 6 x FE; 16 x FE медиа модульләре аша), идарә ителә торган, HiOS 2A программа тәэминаты, саклау һәм алга күчерү, җилләткечсез дизайн, резерв энергия белән тәэмин итү
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукттасвирлама
| Исем: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Программа тәэминаты версиясе: | HiOS 09.4.01 |
| Порт төре һәм саны: | Барлыгы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP һәм 6 x FE TX төзәтмәсе урнаштырылган; 16 x FE медиа модульләре аша |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты: | 2 x IEC штепсель / 1 x штепсельле терминал блогы, 2-пинлы, кул белән яки автоматик рәвештә алыштырыла торган чыгыш (макс. 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) |
| Җирле идарә итү һәм җайланмаларны алыштыру: | USB-C |
Челтәр зурлык - озынлык of кабель
| Борылган пар (TP): | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуль M-FAST SFP-SM/LC һәм M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модуль M-SFP-LX/LC |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыргыч): | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-LH/LC һәм M-SFP-LH+/LC |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-SX/LC һәм M-SFP-LX/LC |
| Күп режимлы җепсел (MM)62.5/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-SX/LC һәм M-SFP-LX/LC |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе: | теләсә нинди |
Көчталәпләр
| Эш көчәнеше: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Гц (артык) |
| Энергия куллану: | көтелгән макс. 13 Вт (медиа модульләреннән башка) |
| BTU (IT)/сәг. белән бирелгән куәт: | көтелгән максимум 44 (медиа модульләре булмаганда) |
программа тәэминаты
| Конфигурация: | Автоматик конфигурацияне кире кайтару (кире кайтару), Текст нигезендәге конфигурация файлы (XML), Саклаганда ерак серверда резерв конфигурацияләү, Конфигурацияне бетерү, ләкин IP көйләүләрен саклап калу, Автоматик конфигурация белән BOOTP/DHCP клиенты, DHCP серверы: һәр порт өчен, DHCP серверы: һәр VLAN өчен пуллар, , HiDiscovery, 82 нче вариант белән DHCP реләсе, USB-C белән идарә итү ярдәме, Команда юлы интерфейсы (CLI), CLI скриптлары, йөкләү вакытында ENVM аша CLI скриптларын эшкәртү, Тулы функцияле MIB ярдәме, Контекстка сизгер ярдәм, HTML5 нигезендәге идарә итү |
| Куркынычсызлык: | MAC нигезендәге порт куркынычсызлыгы, 802.1X белән порт нигезендәге керү контроле, кунак/аутентификацияләнмәгән VLAN, интегральләштерелгән аутентификация серверы (IAS), RADIUS VLAN билгеләү, хезмәт күрсәтүдән баш тартуны кисәтү, LDAP, VLAN нигезендәге ACL, керү VLAN нигезендәге ACL, төп ACL, VLAN белән чикләнгән идарә итүгә керү, җайланма куркынычсызлыгы күрсәткече, аудит эзе, CLI журналы, HTTPS сертификаты белән идарә итү, чикләнгән идарә итү керүе, тиешле куллану баннеры, конфигурацияләнә торган серсүз сәясәте, конфигурацияләнә торган керү омтылышлары саны, SNMP журналы, берничә өстенлек дәрәҗәсе, җирле кулланучы белән идарә итү, RADIUS аша ерактан аутентификация, кулланучы хисабын бикләү, беренче керүдә серсүзне үзгәртү |
| Вакыт синхронлаштыруы: | Буферланган реаль вакыт сәгате, SNTP клиенты, SNTP серверы |
| Сәнәгать профильләре: | IEC61850 протоколы (MMS серверы, коммутатор моделе), ModbusTCP |
| Төрле: | Кабельне кул белән кичү, портны электр белән тәэмин итүне сүндерү |
Әйләнә-тирә мохитшартлар
| MTBF (TelecordiaSR-332 3 нче чыгарылыш) @ 25°C: | 452 044 сәгать |
| Эш температурасы: | -10-+60 °C |
| Саклау/ташу температурасы: | -20-+70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми): | 5-90 % |
Механик төзелеш
| Үлчәмнәр (КxБхЧ): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (беркеткеч кронштейнсыз) |
| Авырлык: | якынча 3,85 кг |
| Монтажлау: | 19 дюймлы идарә итү шкафы |
| Саклау классы: | IP20 |
Механик тотрыклылык
| IEC 60068-2-6 тибрәнүе: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц - 200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 г, 11 мс озынлык, 18 бәрелү |
EMC комачаулау иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатик разряд (ЭСР): | 6 кВ контакт разряд, 8 кВ һава разряд |
| EN 61000-4-3 электромагнит кыры: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10В/м (2,7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 тиз күчергечләр (шартлау): | 2 кВ электр линиясе, 2 кВ мәгълүмат линиясе |
| EN 61000-4-5 аскыну көчәнеше: | электр линиясе: 2 кВ (сызык/җир), 1 кВ (сызык/сызык); мәгълүмат линиясе: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Үткәрелгән иммунитет: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC чыгарылган иммунитет
| EN 55032: | EN 55032 А классы |
| FCC CFR47 15 нче өлеш: | FCC 47CFR 15 нче өлеш, А классы |
Раслаулар
| База стандарты: | CE, FCC, EN61131 |
Вариантлар
| Әйбер # | Төре |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Hirschmann GRS103 сериясенең мөмкин булган модельләре
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Бәйле продуктлар
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2S Switch
Тасвирлама Продукт: RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2SXX.X.XX Конфигуратор: RSPE - Rail Switch Power Enhanced конфигураторы Продукт тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителә торган тиз/гигабитлы сәнәгать Ethernet коммутаторы, җилләткечсез дизайн Enhanced (PRP, тиз MRP, HSR, DLR, NAT, TSN) Программа тәэминаты версиясе HiOS 10.0.00 09.4.04 Порт төре һәм саны Портлар саны барлыгы 28 гә кадәр Төп блок: 4 x тиз/гигабитлы Ethernet Combo портлары һәм 8 x тиз Ethernet TX порты...
-
Hirschmann M-SFP-TX/RJ45 SFP трансиверситет модуле
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Төре: M-SFP-TX/RJ45 Тасвирламасы: SFP TX Гигабит Ethernet Трансивер, 1000 Мбит/с тулы дуплекслы автонегатив. Фиксацияләнгән, кабель аша үтү хупланмый Деталь номеры: 943977001 Порт төре һәм саны: RJ45-розеткалы 1 x 1000 Мбит/с Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы Борылган пар (TP): 0-100 м ...
-
Хиршманн MAR1030-4OTTTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Тасвирлама Продукция тасвирламасы Тасвирлама IEEE 802.3 стандарты буенча сәнәгатьтә идарә ителә торган тиз/гигабитлы Ethernet коммутаторы, 19" стеллажга урнаштыру, җилләткечсез дизайн, саклау һәм алга күчерү Порт төре һәм саны Барлыгы 4 гигабитлы һәм 12 тиз Ethernet порты \\\ GE 1 - 4: 1000BASE-FX, SFP уясы \\\ FE 1 һәм 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 һәм 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 һәм 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 һәм 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ...
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 Медиа модуле
Кереш сүз Hirschmann M4-8TP-RJ45 - MACH4000 10/100/1000 BASE-TX өчен медиа модуль. Hirschmann инновацияләр кертүне, үсүне һәм үзгәрүне дәвам итә. Киләсе ел дәвамында Hirschmann билгеләп үткәнчә, Hirschmann инновацияләргә яңадан омтыла. Hirschmann һәрвакыт клиентларыбыз өчен иҗади, комплекслы технологик чишелешләр тәкъдим итәчәк. Безнең кызыксынучылар яңа әйберләр күрер дип көтә ала: Яңа Клиент Инновация Үзәкләре...
-
Хиршман BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Индуст ...
Продукция тасвирламасы Продукция: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Конфигуратор: BAT450-F конфигураторы Продукция тасвирламасы Тасвирлама Ике диапазонлы ныклы (IP65/67) Сәнәгать чыбыксыз LAN керү ноктасы/клиент Каты мохиттә урнаштыру өчен. Порт төре һәм саны Беренче Ethernet: 8-пинлы, X-кодлы M12 радио протоколы IEEE 802.11a/b/g/n/ac WLAN интерфейсы IEEE 802.11ac стандарты буенча, 1300 Мбит/с кадәр тулы үткәрүчәнлек Countr...
-
Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB коммутаторы
Продукция тасвирламасы Продукция: RSB20-0800M2M2SAABHH Конфигуратор: RSB20-0800M2M2SAABHH Продукция тасвирламасы Тасвирлама IEEE 802.3 стандарты буенча DIN Rail өчен компакт, идарә ителә торган Ethernet/Тиз Ethernet коммутаторы, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе һәм җилләткечсез дизайн Деталь номеры 942014002 Порт төре һәм саны Барлыгы 8 порт 1. uplink: 100BASE-FX, MM-SC 2. uplink: 100BASE-FX, MM-SC 6 x стандарт...


