• head_banner_01

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX тимер юл күчерү көче көчәйтелгән конфигуратор

Кыска тасвирлау:

Компактлы һәм бик нык RSPE ачкычлары сигез борылган пар порты һәм тиз Ethernet яки Gigabit Ethernet ярдәм итүче дүрт комбинацияле төп җайланмадан тора.Төп җайланма - өстәмә рәвештә HSR (High-Availability Seamless Redundancy) һәм PRP (Параллель Артыклык Протоколы) белән өзелмәс артык артыклык протоколлары, шулай ук ​​IEEE 1588 v2 нигезендә төгәл вакыт синхронизациясе - ике порт өстәп 28 портка кадәр озайтылырга мөмкин. медиа модульләре.


Продукциянең детальләре

Продукция тэглары

Кереш сүз

Компактлы һәм бик нык RSPE ачкычлары сигез борылган пар порты һәм тиз Ethernet яки Gigabit Ethernet ярдәм итүче дүрт комбинацияле төп җайланмадан тора.Төп җайланма - өстәмә рәвештә HSR (High-Availability Seamless Redundancy) һәм PRP (Параллель Артыклык Протоколы) белән өзелмәс артык артыклык протоколлары, шулай ук ​​IEEE 1588 v2 нигезендә төгәл вакыт синхронизациясе - ике порт өстәп 28 портка кадәр озайтылырга мөмкин. медиа модульләре.
Мәгълүматны югалту технологиясе булмаган стандартлаштырылган артыклык протоколлары, комплекслы куркынычсызлык механизмнары, төгәл синхронизация һәм өстәмә Layer 3 программа тәэминаты белән берлектә, мәгълүмат элемтәсе өчен 100 процент булуын һәм системалар һәм машиналар өчен югары җитештерүчәнлекне тәэмин итә.

Җитештермә тасвирламасы

Тасвирлау HiOS Release 08.7 белән идарә ителгән Тиз / Гигабит Индустриаль Этернет Күчергеч, фансыз дизайн көчәйтелгән (PRP, Тиз МРП, HSR, DLR, NAT, TSN).
Порт төре һәм саны Барлыгы 28 база берәмлеге: 4 х Тиз / Гигбабит Этернет Комбо портлары һәм 8 х Тиз Ethernet TX портлары 8 модульле модуль өчен ике уяу белән киңәйтелә, һәрберсе 8 Тиз Этернет порты.

Күбрәк интерфейслар

Электр белән тәэмин итү / сигнал контакт 2 х плагин терминал блок 2 пин, 1х плагин терминал блок 2 пин
V.24 интерфейсы 1 x RJ11 розеткасы
SD-карта уяты ACA31 автоматик конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x SD карточкасы
USB интерфейсы ACA22-USB авто-конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x USB

Челтәр күләме - кабель озынлыгы

Бөгәрләнгән пар (ТП) 0-100 м
Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мм SFP модулларын карагыз
ингле режим җепселләре (LH) 9/125 µm (озын юл үткәргеч) SFP модулларын карагыз
Мультимодлы җепсел (ММ) 50/125 мм SFP модулларын карагыз
Мультимодлы җепсел (ММ) 62,5 / 125 мм SFP модулларын карагыз

Челтәр күләме - каскадлылык

Сызык - / йолдыз топологиясе теләсә нинди

Энергия таләпләре

Эш көчәнеше 2 x 24-48 V DC (18-60 V DC)
Энергия куллану җепсел порт санына карап максимум 36W

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Бәйләнешле модельләр

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX
RSPE30-8TX / 4C-2A
RSPE30-8TX / 4C-EEC-2HV-3S
RSPE32-8TX / 4C-EEC-2A
RSPE35-8TX / 4C-EEC-2HV-3S
RSPE37-8TX / 4C-EEC-3S

  • Алдагы:
  • Алга:

  • Хәбәрегезне монда языгыз һәм безгә җибәрегез

    Бәйләнешле продуктлар

    • MACH102 өчен Hirschmann M1-8TP-RJ45 Медиа модуле (8 x 10 / 100BaseTX RJ45)

      Hirschmann M1-8TP-RJ45 Медиа модуле (8 x 10/100 ...

      Тасвирлау Продукт тасвирламасы Тасвирлау: 8 x 10 / 100BaseTX RJ45 порт медиа модуле, модульле, идарә ителгән, сәнәгать эш төркеме күчү MACH102 өлеш саны: 943970001 Челтәр күләме - кабель озынлыгы Бөгәрләнгән пар (ТП): 0-100 м Энергия таләпләре: 2 Вт BTU (IT) / с: 7 тирәлек шартлары MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): 169.95 ел Эш температурасы: 0-50 ° C Саклау / трансп ...

    • MACH102 өчен Hirschmann M1-8SM-SC Медиа Модуль (8 x 100BaseFX Singlemode DSC порты)

      Hirschmann M1-8SM-SC Медиа модуле (8 x 100BaseF ...

      Тасвирлама Продукт тасвирламасы: 8 x 100BaseFX Singlemode DSC порт медиа модуле, идарә ителгән, сәнәгать эш төркеме күчү MACH102 өлеш саны: 943970201 Челтәр күләме - кабель озынлыгы Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 µm: 0 - 32,5 км, 16 дБ ссылка бюджеты 1300 нм, А = 0,4 дБ / км D = 3,5 пс / (нм * км) Энергия таләпләре Энергия куллану: БТУда 10 Ватт электр энергиясе чыгару / с: 34 МТБ әйләнә-тирә шартлар. ..

    • Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC / HH Идарә ителмәгән индустриаль эфир челтәре

      Хиршман RS20-0800M2M2SDAUHC / HH Идарә ителмәгән Инд ...

      Кереш RS20 / 30 Идарә ителмәгән Ethernet ачкычлары Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC / HH бәяләнгән модельләр RS20-0800T1T1SDAUHC / HH RS20-0800M2M2SDAUHC / HH RS20-0800S2S2SDAUHC / HH RS20-1600M2S2 6O6SDAUHC / HH RS30-1602O6O6SDAUHC / HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC

    • Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Идарә ителмәгән DIN тимер юл тиз / Гигабит Ethernet Switch

      Хиршман SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Унман ...

      Продукция тасвирламасы Тибы SSL20-4TX / 1FX-SM (Продукт коды: SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH) Тасвирлама Идарә ителмәгән, Индустриаль ETHERNET тимер юл сүндерү, фансыз дизайн, саклау һәм алга күчү режимы, Тиз Этернет өлеше саны 942132009 Порт төре һәм саны 4 x 10 / 100BASE-TX, TP кабель, RJ45 розеткалары, авто-кисешү, авто-сөйләшү, авто-поляритлык, 1 x 100BASE-FX, SM кабель, SC сокетлары ...

    • MACH102 өчен Hirschmann M1-8SFP Медиа модуле (SFP уялары белән 8 x 100BASE-X)

      Hirschmann M1-8SFP Медиа модуле (8 x 100BASE-X ...

      Тасвирлама Продукт тасвирламасы: 8 x 100BASE-X порт медиа модуле, модульле, идарә ителгән, сәнәгать эш төркеме күчү өчен MACH102 өлеш саны: 943970301 Челтәр күләме - кабель озынлыгы Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 µm: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-SM / LC һәм M-FAST SFP-SM + / LC Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 µm (озын юл үткәргеч): SFP LWL модулын карагыз M-FAST SFP-LH / LC Мультимодлы җепсел (MM) 50/125 µm: кара ...

    • Hirschmann M1-8MM-SC Медиа модуле (8 x 100BaseFX мультимодлы DSC порты) MACH102 өчен

      Hirschmann M1-8MM-SC Медиа модуле (8 x 100BaseF ...

      Тасвирлама Продукт тасвирламасы: 8 x 100BaseFX Мультимодлы DSC порт медиа модуле, идарә ителгән, сәнәгать эш төркеме күчү MACH102 өлеш саны: 943970101 Челтәр күләме - кабель озынлыгы Мультимодлы җепсел (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 м 1310 nm = 0 - 8 dB; A = 1 dB / km; 1 дБ / км BLP = 500 МГц * км) ...