Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE коммутаторы
Кыскача тасвирлама:
PoE белән/PoEсыз тиз Ethernet портлары RS20 компакт OpenRail идарә ителә торган Ethernet коммутаторлары 4тән 25кә кадәр порт тыгызлыгын сыйдыра ала һәм төрле Fast Ethernet югары тоташу портлары белән тәкъдим ителә - барысы да бакыр, яки 1, 2 яки 3 җепсел портлар. Җепсел портлары күп режимлы һәм/яки бер режимлы режимда тәкъдим ителә. PoE белән/PoEсыз гигабит Ethernet портлары RS30 компакт OpenRail идарә ителә торган Ethernet коммутаторлары 8дән 24кә кадәр порт тыгызлыгын 2 Гигабит порты һәм 8, 16 яки 24 Fast Ethernet порты белән кабул итә ала. Конфигурация TX яки SFP уячалары белән 2 Гигабит портын үз эченә ала. RS40 компакт OpenRail идарә ителә торган Ethernet коммутаторлары 9 Гигабит портын сыйдыра ала. Конфигурация 4 x Combo Портларын (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс FE/GE-SFP уячасы) һәм 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 портларын үз эченә ала.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукт тасвирлама
| Тасвирлама | DIN тимер юл саклагычын һәм алга күчү өчен идарә ителә торган тиз Ethernet коммутаторы, җилләткечсез дизайн; 2 нче катлам программа тәэминаты яхшыртылган |
| Деталь номеры | 943434045 |
| Порт төре һәм саны | Барлыгы 24 порт: 22 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; 1 нче Uplink: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; 2 нче Uplink: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты | 1 x 6 контактлы тоташтыргычлы терминал блогы |
| V.24 интерфейсы | 1 x RJ11 розеткасы |
| USB интерфейсы | Автоматик конфигурацияләү адаптерын тоташтыру өчен 1 USB ACA21-USB |
Челтәр зурлык - озынлык of кабель
| Борылган пар (TP) | 1 нче порт - 22: 0 - 100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм | 1 нче югары линия: 0 - 32,5 км, 1300 нм да 16 дБ бәйләнеш бюджеты, A = 0,4 дБ/км, 3 дБ запас, D = 3,5 пс/(нм x км) \\\ 2 нче югары линия: 0 - 32,5 км, 1300 нм да 16 дБ бәйләнеш бюджеты, A = 0,4 дБ/км, 3 дБ запас, D = 3,5 пс/(нм x км) |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе | теләсә нинди |
| Боҗра структурасы (HIPER-Ring) зурлык күчергечләре | 50 (яңадан конфигурацияләү вакыты 0,3 сек.) |
Көч таләпләр
| Эш көчәнеше | 12/24/48V DC (9,6-60)V һәм 24V AC (18-30)V (артык) |
| Энергия куллану | макс. 14,5 Вт |
| BTU (IT)/сәг чыгыш куәте | макс. 52.9 |
программа тәэминаты
| Алыштыру | Укуны сүндерү (хаб функциональлеге), Бәйсез VLAN өйрәнү, Тиз картаю, Статик берьюлы/күп каналлы адреслар кертү, QoS / Порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, Порт өчен чыгу тапшыруын чикләүче, Агым контроле (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3) |
| Артыклык | HIPER-Ring (Менеджер), HIPER-Ring (Ринг Свич), Медиа Резервлау Протоколы (MRP) (IEC62439-2), Резервлау Челтәр Тоташтыру, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Саклагычлары, MRP аша RSTP |
| Идарә итү | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Тозаклар, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Диагностика | Адрес конфликтын ачыклау, Адресны кабат өйрәнүне ачыклау, Сигнал контакты, Җайланма торышын күрсәтү, LEDлар, Syslog, Дуплекс туры килмәүчәнлеген ачыклау, RMON (1,2,3,9), Порт көзгесе 1:1, Порт көзгесе 8:1, Система турында мәгълүмат, Салкын стартта үз-үзеңне тикшерү, SFP белән идарә итү, Коммутаторның бушлай эшләве |
| Конфигурация | ACA11 Автоконфигурация Адаптеры Чикләнгән Ярдәм (RS20/30/40, MS20/30), Автоматик Конфигурация Кире Кагу (кайтару), Бармак Эзен Конфигурацияләү, BOOTP/DHCP Клиент белән Автоматик конфигурация, ACA21/22 автоматик конфигурация адаптеры (USB), HiDiscovery, 82 нче вариант белән DHCP реләсе, Команда юлы интерфейсы (CLI), Тулы функцияле MIB ярдәме, Веб-нигезле идарә итү, Контекстка сизгер ярдәм |
| Куркынычсызлык | IP нигезендәге порт куркынычсызлыгы, MAC нигезендәге порт куркынычсызлыгы, VLAN белән чикләнгән идарә итүгә керү, SNMP журналы, җирле кулланучылар белән идарә итү, беренче керүдә серсүзне үзгәртү |
| Вакыт синхронлаштыруы | SNTP клиенты, SNTP серверы |
| Сәнәгать профильләре | EtherNet/IP протоколы, PROFINET IO протоколы |
| Төрле | Кул белән кабель кичү |
| Алдан көйләүләр | Стандарт |
Әйләнә-тирә мохит шартлар
| Эш температурасы | 0-+60 °C |
| Саклау/ташу температурасы | -40-+70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми) | 10-95 % |
Механик төзелеш
| Үлчәмнәр (КxБхЧ) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Авырлык | 650 г |
| Монтажлау | DIN тимер юлы |
| Саклау классы | IP20 |
Механик тотрыклылык
| IEC 60068-2-6 тибрәнүе | 1 мм, 2 Гц-13.2 Гц, 90 мин.; 0.7 г, 13.2 Гц-100 Гц, 90 мин.; 3.5 мм, 3 Гц-9 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 9 Гц-150 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин. |
| IEC 60068-2-27 шок | 15 г, 11 мс озынлык, 18 бәрелү |
EMC комачаулау иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатик разряд (ЭСР) | 6 кВ контакт разряд, 8 кВ һава разряд |
| EN 61000-4-3 электромагнит кыры | 10 В/м (80-1000 МГц) |
| EN 61000-4-4 тиз күчешләр (шартлау) | 2 кВ электр линиясе, 1 кВ мәгълүмат линиясе |
| EN 61000-4-5 аскыну көчәнеше | электр линиясе: 2 кВ (сызык/җир), 1 кВ (сызык/сызык), 1 кВ мәгълүмат линиясе |
| EN 61000-4-6 Үткәрелгән иммунитет | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC чыгарылган иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А классы |
| FCC CFR47 15 нче өлеш | FCC 47CFR 15 нче өлеш, А классы |
Раслаулар
| Базис стандарты | CE, FCC, EN61131 |
| Сәнәгать контроле җиһазларының куркынычсызлыгы | cUL 508 |
| Куркыныч урыннар | cULus ISA12.12.01 класс1 div.2 (cUL 1604 класс1 див.2) |
Бәйле продуктлар
-
Hirschmann MACH102-8TP-FR идарә ителә торган коммутатор
Продукция тасвирламасы Продукция: MACH102-8TP-F Алыштырылды: GRS103-6TX/4C-1HV-2A Идарә ителә торган 10 портлы тиз Ethernet 19" коммутатор Продукция тасвирламасы Тасвирламасы: 10 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (2 x GE, 8 x FE), идарә ителә торган, 2 нче программа тәэминаты катламы профессиональ, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе, җилләткечсез Дизайн Деталь номеры: 943969201 Порт төре һәм саны: барлыгы 10 порт; 8x (10/100...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR Күчергеч
GREYHOUND 1040 коммутаторларының сыгылмалы һәм модульле дизайны аны киләчәктәге челтәр җайланмасы итә, ул сезнең челтәрегезнең үткәрүчәнлек киңлеге һәм энергия ихтыяҗлары белән бергә үсеш ала ала. Катлаулы сәнәгать шартларында максималь челтәр мөмкинлегенә игътибар итеп, бу коммутаторларда кыр шартларында үзгәртеп була торган энергия чыганаклары бар. Моннан тыш, ике медиа модуль сезгә җайланманың порт санын һәм төрен көйләргә мөмкинлек бирә - хәтта сезгә GREYHOUND 1040ны төп җайланма буларак куллану мөмкинлеген дә бирә...
-
Хиршман RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Кыскача тасвирлама Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Функцияләре һәм өстенлекләре Киләчәккә чыдам челтәр дизайны: SFP модульләре гади, кыр эчендәге үзгәрешләрне тәэмин итә Чыгымнарны контрольдә тотыгыз: Коммутаторлар башлангыч дәрәҗәдәге сәнәгать челтәре ихтыяҗларын канәгатьләндерә һәм модернизацияләүне кертеп, экономияле урнаштыру мөмкинлеген бирә Максималь эш вакыты: Резервлау вариантлары сезнең челтәрегез буенча өзеклексез мәгълүмат алмашуын тәэмин итә Төрле Резервлау Технологияләре: PRP, HSR һәм DLR без...
-
Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC трансиверсы
Продукция тасвирламасы Продукция тасвирламасы Төре: M-SFP-LX+/LC EEC, SFP Трансивер Тасвирламасы: SFP Fiberoptic Gigabit Ethernet Трансиверы SM, киңәйтелгән температура диапазоны. Деталь номеры: 942024001 Порт төре һәм саны: LC тоташтыргычы белән 1 x 1000 Мбит/с Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм: 14 - 42 км (1310 нм = 5 - 20 дБ булганда тоташтыру бюджеты; A = 0,4 дБ/км; D = 3,5 пс...
-
Хиршман RS30-1602O6O6SDAUHCHH Индустриаль DIN ...
Продукция тасвирламасы Тасвирлама DIN рельсы, саклау һәм алга күчерү, җилләткечсез дизайн өчен идарә ителмәгән Gigabit / Fast Ethernet сәнәгать коммутаторы; 2 нче программа тәэминаты катламы Киңәйтелгән деталь номеры 94349999 Порт төре һәм саны Барлыгы 18 порт: 16 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x Gigabit SFP-уячасы; Uplink 2: 1 x Gigabit SFP-уячасы Күбрәк интерфейс...
-
Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S идарә ителә торган...
Продукция тасвирламасы Конфигуратор тасвирламасы RSP сериясендә тиз һәм гигабит тизлекле вариантлары белән ныгытылган, компакт идарә ителә торган сәнәгать DIN рельс коммутаторлары бар. Бу коммутаторлар PRP (Параллель Резервлау Протоколы), HSR (Югары мөмкинлекле Self Redundancy), DLR (Җайланма дәрәҗәсе боҗрасы) һәм FuseNet™ кебек комплекслы резервлау протоколларын хуплый һәм берничә мең v белән оптималь дәрәҗәдәге сыгылучанлык тәэмин итә...


