Hirschmann MACH102-8TP идарә ителә торган сәнәгать Ethernet коммутаторы
Кыскача тасвирлама:
26 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (төзәтелгән: 2 x GE, 8 x FE; 16 x FE медиа модульләре аша), идарә ителә торган, 2 нче катламлы профессиональ программа тәэминаты, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе, җилләткечсез дизайн
Продукт детальләре
Продукт теглары
Тасвирлама
Продукция тасвирламасы
| Тасвирлама: | 26 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (төзәтелгән: 2 x GE, 8 x FE; 16 x FE медиа модульләре аша), идарә ителә торган, 2 нче катламлы профессиональ программа тәэминаты, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе, җилләткечсез дизайн |
| Деталь номеры: | 943969001 |
| Мөмкинлеге: | Соңгы заказ көне: 2023 елның 31 декабре |
| Порт төре һәм саны: | 26 га кадәр Ethernet порты, шул исәптән медиа модульләре аша 16 га кадәр Fast-Ethernet порты гамәлгә ашырыла; 8x TP (10/100 BASE-TX, RJ45) Fast Ethernet портлары һәм 2 Гигабит Combo порты урнаштырылган |
Күбрәк интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты: | 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 2 контактлы, кул белән яки автоматик рәвештә алыштырыла торган чыгыш (макс. 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) |
| V.24 интерфейсы: | 1 x RJ11 розеткасы, җайланма конфигурациясе өчен серияле интерфейс |
| USB интерфейсы: | Автоматик конфигурацияләү адаптерын тоташтыру өчен 1 USB ACA21-USB |
Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы
| Борылган пар (TP): | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуль M-FAST SFP-SM/LC һәм M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модуль M-SFP-LX/LC |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыргыч): | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-LH/LC һәм M-SFP-LH+/LC |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-SX/LC һәм M-SFP-LX/LC |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-SX/LC һәм M-SFP-LX/LC |
Челтәр зурлыгы - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе: | теләсә нинди |
| Боҗра структурасы (HIPER-Ring) зурлык күчергечләре: | 50 (яңадан конфигурацияләү вакыты 0,3 сек.) |
Электр энергиясе таләпләре
| Эш көчәнеше: | 100 - 240 ВАК, 47 - 63 Гц |
| Энергия куллану: | 12 Вт (медиа модульләре булмаганда) |
| BTU (IT)/сәг. белән бирелгән куәт: | 41 (медиа модульләресез) |
| Резерв функцияләре: | HIPER-Ring, MRP, MSTP, RSTP - IEEE802.1D-2004, MRP һәм RSTP глейхзейтиг, ссылка агрегаты, икеле хоминг, сылтама агрегаты |
программа тәэминаты
| Алыштыру: | Укуны сүндерү (хаб функциональлеге), Бәйсез VLAN өйрәнү, Тиз картаю, Статик берьюлы/күп каналлы адреслар кертү, QoS / Порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, Порт өчен чыгу тапшыруын чикләүче, Агым контроле (802.3X), VLAN (802.1Q), GARP VLAN теркәү протоколы (GVRP), Икеләтә VLAN билгеләү (QinQ), Тавыш VLAN, GARP күп каналлы теркәү протоколы (GMRP), IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3) |
| Артыклык: | MRP, HIPER-Ring (Менеджер), HIPER-Ring (Ринг Свич), Тиз HIPER-Ring, LACP белән тоташтыру агрегациясе, Медиа Резервлау Протоколы (MRP) (IEC62439-2), Резервлау Челтәр Тоташтыруы, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), MSTP (802.1Q), RSTP Саклагычлары өчен Алдынгы Боҗра Конфигурациясе |
| Идарә итү: | Икеләтә программа тәэминаты рәсем ярдәме, TFTP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv1, SSHv2, V.24, HTTP, HTTPS, Traps, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Диагностика: | Идарә итү адресы конфликтын ачыклау, адресны кабат өйрәнүне ачыклау, MAC хәбәрнамәсе, сигнал контакты, җайланма статусын күрсәтү, TCPDump, LEDлар, Syslog, автоматик сүндерү белән портны күзәтү, тоташу капкачын ачыклау, артык йөкләнешне ачыклау, дуплекс туры килмәүчәнлеген ачыклау, тоташу тизлеге һәм дуплекс мониторингы, RMON (1,2,3,9), порт көзгесе 1:1, порт көзгесе 8:1, порт көзгесе N:1, система турында мәгълүмат, салкын башлау вакытында үз-үзеңне тикшерү, бакыр кабель сынау, SFP белән идарә итү, конфигурация тикшерү диалогы, коммутаторның төймәләү |
| Конфигурация: | ACA11 Автоконфигурация Адаптеры Чикләнгән Ярдәм (RS20/30/40, MS20/30), Автоматик Конфигурация Кире Кагу (кайтару), Бармак Эзе Конфигурациясе, Автоматик Конфигурация белән BOOTP/DHCP Клиент, DHCP Сервер: Порт өчен, DHCP Сервер: VLAN өчен Пуллар, DHCP Сервер: 43 нче Вариант, Автоконфигурация Адаптеры ACA21/22 (USB), HiDiscovery, 82 нче Вариант белән DHCP Релесы, Команда Юл Интерфейсы (CLI), CLI Скриптлау, Тулы Функцияле MIB Ярдәме, Веб-нигезле Идарә итү, Контекстка Сиземле Ярдәм |
| Куркынычсызлык: | IP нигезендәге порт куркынычсызлыгы, MAC нигезендәге порт куркынычсызлыгы, 802.1X белән порт нигезендә керүне контрольдә тоту, кунак/аутентификацияләнмәгән VLAN, RADIUS VLAN билгеләү, порт өчен күп клиентлы аутентификация, MAC аутентификациясен урап үтү, VLAN белән чикләнгән идарә итүгә керү, HTTPS сертификаты белән идарә итү, чикләнгән идарә итүгә керү, тиешле куллану баннеры, SNMP журналы, җирле кулланучылар белән идарә итү, RADIUS аша ерактан аутентификация |
| Вакыт синхронлаштыруы: | Буферланган реаль вакыт сәгате, SNTP клиенты, SNTP серверы |
| Сәнәгать профильләре: | EtherNet/IP протоколы, PROFINET IO протоколы |
| Төрле: | Кул белән кабель кичү |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): | (медиа модульләреннән башка) 15,67 ел |
| Эш температурасы: | 0-+50 °C |
| Саклау/ташу температурасы: | -20-+85 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми): | 10-95 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхТ): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (беркеткеч кронштейнсыз) |
| Авырлык: | 3,60 кг |
| Монтажлау: | 19 дюймлы идарә итү шкафы |
| Саклау классы: | IP20 |
Hirschmann MACH102-8TP Бәйләнешле модельләр
MACH102-24TP-FR
MACH102-8TP-R
MACH102-8TP
MACH104-20TX-FR
MACH104-20TX-FR-L3P
MACH4002-24G-L3P
MACH4002-48G-L3P
Бәйле продуктлар
-
Hirschmann BRS20-1000S2S2-STCZ99HHSES ачкычы
Чыгарылыш датасы Техник характеристикалар Продукция тасвирламасы Тасвирлама DIN Rail өчен идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн Тиз Ethernet төре Программа тәэминаты версиясе HiOS 09.6.00 Порт төре һәм саны Барлыгы 20 Порт: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s оптик җепсел; 1. Өстәмә тоташу: 2 x SFP уясы (100 Mbit/s); 2. Өстәмә тоташу: 2 x SFP уясы (100 Mbit/s) Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы...
-
Hirschmann M-FAST SFP-MM/LC SFP җепселле оптик тиз...
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Төре: M-FAST SFP-MM/LC Тасвирламасы: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet Трансивер MM Деталь номеры: 943865001 Порт төре һәм саны: LC тоташтыргычы белән 1 x 100 Мбит/с Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм: 0 - 5000 м (1310 нм = 0 - 8 дБ булганда тоташу бюджеты; A=1 дБ/км; BLP = ...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAPHH идарә ителә торган коммутатор
Продукция тасвирламасы Продукция тасвирламасы DIN рельсы, саклау һәм алга күчерү, җилләткечсез дизайн өчен идарә ителә торган гигабит / тиз Ethernet сәнәгать коммутаторы; 2 нче катлам программа тәэминаты профессиональ деталь номеры 943434036 Порт төре һәм саны Барлыгы 18 порт: 16 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; 1 нче Uplink: 1 x Gigabit SFP-уячасы; 2 нче Uplink: 1 x Gigabit SFP-уячасы Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү...
-
Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A GREYHOUND S...
Чыгарылыш датасы Продукция тасвирламасы Төре GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A (Продукция коды: GRS106-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Тасвирлама GREYHOUND 105/106 сериясе, Идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Программа тәэминаты версиясе HiOS 10.0.00 Деталь номеры 942 287 010 Порт төре һәм саны Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) уясы + 8x GE/2.5GE SFP уясы + 16x FE/GE...
-
Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV ачкычы
Продукция тасвирламасы Продукция: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Конфигуратор: SPIDER-SL /-PL конфигураторы Техник характеристикалар Продукция тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителми торган, сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез дизайн, саклау һәм алга күчү режимы, конфигурация өчен USB интерфейсы, тиз Ethernet, тиз Ethernet порты төре һәм саны 24 x 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автоматик кисешү, автоматик сөйләшүләр...
-
Hirschmann BRS20-8TX/2FX (Продукт коды: BRS20-1...
Чыгарылыш датасы Продукция тасвирламасы Төре BRS20-8TX/2FX (Продукт коды: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) Тасвирламасы DIN Rail өчен идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн Тиз Ethernet Төре Программа тәэминаты версиясе HiOS10.0.00 Деталь номеры 942170004 Порт төре һәм саны Барлыгы 10 Порт: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x 100Mbit/s оптик җепсел; 1. Өстәмә тоташу: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. Өстәмә тоташу: 1 x 100BAS...


