Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A ачкычы
Кыскача тасвирлама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының сыгылмалы дизайны аны киләчәктәге челтәр җайланмасы итә, ул сезнең челтәрегезнең үткәрүчәнлек киңлеге һәм электр энергиясе ихтыяҗлары белән бергә үсеш ала ала. Сәнәгать шартларында челтәрнең максималь мөмкинлегенә игътибар биреп, бу коммутаторлар сезгә җайланманың портлар санын һәм төрен сайларга мөмкинлек бирә, хәтта сезгә GREYHOUND 105/106 сериясен магистраль коммутатор буларак куллану мөмкинлеген дә бирә.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукт тасвирлама
| Төре | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Продукт коды: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тасвирлама | GREYHOUND 105/106 сериясе, идарә ителә торган сәнәгать сөңгече, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайн |
| Программа тәэминаты версиясе | HiOS 9.4.01 |
| Деталь номеры | 942 287 001 |
| Порт төре һәм саны | Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP уячасы + 8x FE/GE TX портлары + 16x FE/GE TX портлары |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты | 1 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы, Сигнал контакты: 2 контактлы тоташтыргыч терминал блогы |
| SD-карта уясы | ACA31 автоматик конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x SD карта уясы |
| USB-C | Җирле идарә итү өчен 1 x USB-C (клиент) |
Челтәр зурлык - озынлык of кабельe
| Борылган пар (TP) | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыргыч) | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе | теләсә нинди |
Көч таләпләр
| Эш көчәнеше | 1 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц |
| Энергия куллану | Бер генә көч чыганагы булган төп җайланма, максимум 35 Вт |
| BTU (IT)/сәг чыгыш куәте | макс. 120 |
программа тәэминаты
|
Алыштыру | Бәйсез VLAN өйрәнү, тиз картаю, статик уникаст/күптапшыру адресларын кертү, QoS / порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, интерфейс ышаныч режимы, CoS чират белән идарә итү, чират формалаштыру / максималь чират үткәрү киңлеге, агым контроле (802.3X), чыгу интерфейсын формалаштыру, керү давылыннан саклау, зур кадрлар, VLAN (802.1Q), VLAN белмәү режимы, GARP VLAN теркәлү протоколы (GVRP), тавыш VLAN, GARP күптапшыру теркәлү протоколы (GMRP), VLAN өчен IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3), билгесез күптапшыру фильтрлау, күп VLAN теркәлү протоколы (MVRP), күп MAC теркәлү протоколы (MMRP), күптапшыру теркәлү протоколы (MRP), IP керү DiffServ классификациясе һәм күзәтү, IP чыгу DiffServ классификациясе һәм күзәтү, протокол нигезендәге VLAN, MAC нигезендәге VLAN, IP челтәр нигезендәге VLAN, икеләтә VLAN билгеләү |
| Артыклык | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP белән бәйләнеш агрегациясе, бәйләнеш резервлау, медиа резервлау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP сакчылары |
| Идарә итү | Икеләтә программа тәэминаты рәсем ярдәме, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 белән идарә итү, тозаклар, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиенты, OPC-UA серверы |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| Эш температурасы | -10 - +60 |
| Искәрмә | 698 628 |
| Саклау/ташу температурасы | -20 - +70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми) | 5-90 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхЧ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Авырлык | якынча 5 кг |
| Монтажлау | Стеллажга урнаштыру |
| Саклау классы | IP30 |
Механик тотрыклылык
| IEC 60068-2-6 тибрәнү | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц - 200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок | 15 г, 11 мс озынлык, 18 бәрелү |
EMC комачаулау иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатик разряд (ЭСР) | 6 кВ контакт разряд, 8 кВ һава разряд |
| EN 61000-4-3 электромагнит кыры | 20 В/м (800-1000 МГц), 10В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 тиз вакытлыча вакыйгалар (шартлау) | 2 кВ электр линиясе, 4 кВ мәгълүмат линиясе STP, 2 кВ мәгълүмат линиясе UTP |
| EN 61000-4-5 аскыну көчәнеше | электр линиясе: 2 кВ (сызык/җир) һәм 1 кВ (сызык/сызык); мәгълүмат линиясе: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Үткәрелгән иммунитет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
EMC чыгарылган иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А классы |
Раслаулар
| Базис стандарты | CE, FCC, EN61131 |
| Мәгълүмати технологияләр җиһазларының куркынычсызлыгы | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 серияле GREYHOUND коммутаторының бар модельләре
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Бәйле продуктлар
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 Медиа модуле
Кереш сүз Hirschmann M4-8TP-RJ45 - MACH4000 10/100/1000 BASE-TX өчен медиа модуль. Hirschmann инновацияләр кертүне, үсүне һәм үзгәрүне дәвам итә. Киләсе ел дәвамында Hirschmann билгеләп үткәнчә, Hirschmann инновацияләргә яңадан омтыла. Hirschmann һәрвакыт клиентларыбыз өчен иҗади, комплекслы технологик чишелешләр тәкъдим итәчәк. Безнең кызыксынучылар яңа әйберләр күрер дип көтә ала: Яңа Клиент Инновация Үзәкләре...
-
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH идарә ителә торган коммутатор
Тасвирлама Продукт: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Конфигуратор: RS20-1600T1T1SDAPHH Продукт тасвирламасы Тасвирлама DIN рельс саклагычын һәм алга күчү өчен идарә ителә торган тиз Ethernet коммутаторы, җилләткечсез дизайн; Программа тәэминаты 2 нче катлам Профессиональ деталь номеры 943434022 Порт төре һәм саны Барлыгы 8 порт: 6 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S идарә ителә торган коммутатор
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Исеме: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Программа тәэминаты версиясе: HiOS 09.4.01 Порт төре һәм саны: Барлыгы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP һәм 6 x FE TX төзәтмәсе урнаштырылган; Медиа модульләре аша 16 x FE More Интерфейслары Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты: 2 x IEC штепселы / 1 x штепсель терминалы блогы, 2 контактлы, кул белән яки автоматик рәвештә алыштырыла торган чыгыш (максимум 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) Локаль идарә итү һәм җайланманы алыштыру:...
-
Хиршман BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou ...
Продукция тасвирламасы Продукция: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN өслеккә урнаштырылган, 2 һәм 5 ГГц, 8dBi Продукция тасвирламасы Исеме: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Деталь номеры: 943981004 Сымсыз технология: WLAN Радио технологиясе Антенна тоташтыргычы: 1x N штепсель (ир-ат) Биеклек, Азимут: Омни Ешлык диапазоны: 2400-2484 МГц, 4900-5935 МГц Көчәйтү: 8dBi Механик...
-
Хиршман SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Унман ...
Кереш Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHHH SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX алыштыра ала SPIDER III сәнәгать Ethernet коммутаторлары гаиләсе ярдәмендә теләсә нинди ераклыкка зур күләмдәге мәгълүматларны ышанычлы рәвештә тапшыра. Бу идарә ителмәгән коммутаторлар тиз урнаштыру һәм эшләтеп җибәрү мөмкинлеген бирә - бернинди коралларсыз - эш вакытын максимальләштерү өчен. Продукция...
-
Хиршманн BRS40-0008OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX Sw...
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Тасвирлама DIN Rail өчен идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн Барлык гигабит тибындагы программа тәэминаты версиясе HiOS 09.6.00 Порт төре һәм саны Барлыгы 24 порт: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 6 контактлы санлы керү 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 2 контактлы җирле идарә итү һәм җайланманы алыштыру USB-C челтәре...


