Hirschmann GRS105-16TX / 14SFP-2HV-3AUR күчү
Кыскача тасвирлама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының сыгылмалы дизайны аны киләчәктәге челтәр җайланмасы итә, ул сезнең челтәрегезнең үткәрүчәнлек киңлеге һәм электр энергиясе ихтыяҗлары белән бергә үсеш ала ала. Сәнәгать шартларында челтәрнең максималь мөмкинлегенә игътибар биреп, бу коммутаторлар сезгә җайланманың портлар санын һәм төрен сайларга мөмкинлек бирә, хәтта сезгә GREYHOUND 105/106 сериясен магистраль коммутатор буларак куллану мөмкинлеген дә бирә.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукт тасвирлама
| Төре | GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Продукт коды: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Тасвирлама | GREYHOUND 105/106 сериясе, идарә ителә торган сәнәгать сөңгече, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайн |
| Программа тәэминаты версиясе | HiOS 9.4.01 |
| Деталь номеры | 942287014 |
| Порт төре һәм саны | Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP уясы + 8x GE SFP уясы + 16x FE/GE TX портлары |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты | 1 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы, Сигнал контакты: 2 контактлы тоташтыргыч терминал блогы, 2 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы |
| SD-карта уясы | ACA31 автоматик конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x SD карта уясы |
| USB-C | Җирле идарә итү өчен 1 x USB-C (клиент) |
Челтәр зурлык - озынлык of кабель
| Борылган пар (TP) | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыручы) | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе | теләсә нинди |
Көч таләпләр
| Эш көчәнеше | 1 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц, 2 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц |
| Энергия куллану | Бер генә көч чыганагы булган төп җайланма, максимум 35 Вт |
| BTU (IT)/сәг чыгыш куәте | макс. 120 |
программа тәэминаты
|
Алыштыру | Бәйсез VLAN өйрәнү, тиз картаю, статик уникаст/күптапшыру адресларын кертү, QoS / порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, интерфейс ышаныч режимы, CoS чират белән идарә итү, чират формалаштыру / максималь чират үткәрү киңлеге, агым контроле (802.3X), чыгу интерфейсын формалаштыру, керү давылыннан саклау, зур кадрлар, VLAN (802.1Q), VLAN белмәү режимы, GARP VLAN теркәлү протоколы (GVRP), тавыш VLAN, GARP күптапшыру теркәлү протоколы (GMRP), VLAN өчен IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3), билгесез күптапшыру фильтрлау, күп VLAN теркәлү протоколы (MVRP), күп MAC теркәлү протоколы (MMRP), күптапшыру теркәлү протоколы (MRP), IP керү DiffServ классификациясе һәм күзәтү, IP чыгу DiffServ классификациясе һәм күзәтү, протокол нигезендәге VLAN, MAC нигезендәге VLAN, IP челтәр нигезендәге VLAN |
| Артыклык | HIPER-Ring (Ring Switch), LACP белән бәйләнеш агрегациясе, бәйләнеш резервлау, медиа резервлау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP сакчылары, VRRP, VRRP Күзәтү, HiVRRP (VRRP яхшыртулары) |
| Идарә итү | Икеләтә программа тәэминаты рәсем ярдәме, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 белән идарә итү, тозаклар, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиенты, OPC-UA серверы |
| Диагностика | Идарә итү адресы конфликтын ачыклау, MAC хәбәр итү, сигнал контакты, җайланма статусын күрсәтү, TCPDump, LEDлар, Syslog, ACA'да даими теркәлү, автоматик сүндерү белән портны күзәтү, тоташу капкачын ачыклау, артык йөкләнешне ачыклау, дуплекс туры килмәүчәнлеген ачыклау, тоташу тизлеге һәм дуплекс мониторингы, RMON (1,2,3,9), порт көзгесе 1:1, порт көзгесе 8:1, порт көзгесе N:1, порт көзгесе N:2, система турында мәгълүмат, салкын башлау вакытында үз-үзеңне тикшерү, бакыр кабель сынау, SFP белән идарә итү, конфигурация тикшерү диалогы, коммутатор дамп, электрон почта хәбәрнамәсе, RSPAN, SFLOW, VLAN көзгесе, маршрутлаштыру интерфейслары өчен адрес конфликтын ачыклау |
| Конфигурация | Автоматик конфигурацияне кире кайтару (кире кайтару), Бармак эзе конфигурациясе, Текст нигезендәге конфигурация файлы (XML), Саклаганда ерак серверда резерв конфигурацияләү, Конфигурацияне бетерү, ләкин IP көйләүләрен саклап калу, Автоматик конфигурация белән BOOTP/DHCP клиенты, DHCP серверы: һәр порт өчен, DHCP серверы: һәр VLAN өчен пуллар, ACA31 автоконфигурация адаптеры (SD карта), HiDiscovery, 82 нче вариант белән DHCP реләсе, Команда юлы интерфейсы (CLI), CLI скриптлары, йөкләү вакытында ENVM аша CLI скриптларын эшкәртү, Тулы функцияле MIB ярдәме, Контекстка сизгер ярдәм, HTML5 нигезендәге идарә итү |
|
Куркынычсызлык | MAC нигезендәге порт куркынычсызлыгы, 802.1X белән порт нигезендәге керү контроле, Кунак/аутентификацияләнмәгән VLAN, Интегральләштерелгән аутентификация серверы (IAS), RADIUS VLAN билгеләү, Хезмәт күрсәтүдән баш тартуны кисәтү, VLAN нигезендәге ACL, Керү VLAN нигезендәге ACL, Төп ACL, VLAN белән чикләнгән идарә итүгә керү, Җайланма куркынычсызлыгы күрсәткече, Аудит юлы, CLI теркәү, HTTPS сертификат белән идарә итү, Чикләнгән идарә итү керүе, Тиешле куллану баннеры, Конфигурацияләнә торган серсүз сәясәте, Конфигурацияләнә торган керү омтылышлары саны, SNMP теркәү, Күп өстенлек дәрәҗәләре, Локаль кулланучы белән идарә итү, RADIUS аша ерактан аутентификацияләү, Кулланучы хисабын бикләү, Беренче керүдә серсүзне үзгәртү, RADIUS сәясәтен билгеләү, Порт өчен күп клиентлы аутентификация, MAC аутентификациясен урап үтү, MAC аутентификациясен урап үтү өчен формат вариантлары, DHCP күзәтү, IP чыганагын саклау, Динамик ARP тикшерүе, LDAP, Керү MAC нигезендәге ACL, Чыгу MAC нигезендәге ACL, Керү IPv4 нигезендәге ACL, Чыгу IPv4 нигезендәге ACL, Вакыт нигезендәге ACL, Egress VLAN нигезендәге ACL, ACL Агым нигезендәге чикләү |
| Вакыт синхронлаштыруы | PTPv2 үтә күренмәле сәгать ике адымлы, PTPv2 чик сәгате, 8 секундка кадәр синхронлаштыру белән BC, буферланган реаль вакыт сәгате, SNTP клиенты, SNTP серверы |
| Сәнәгать профильләре | EtherNet/IP протоколы Modbus TCP PROFINET протоколы |
| Төрле | Кабельне кул белән кичү, портны электр белән тәэмин итүне сүндерү |
| Маршрутлаштыру | IP/UDP ярдәмчесе, тулы чыбык тизлегендә маршрутлаштыру, порт нигезендәге маршрутизатор интерфейслары, VLAN нигезендәге маршрутизатор интерфейслары, әйләнмә интерфейсы, ICMP фильтры, челтәргә юнәлтелгән тапшырулар, OSPFv2, RIP v1/v2, ICMP маршрутизаторын ачыклау (IRDP), статик уникаст маршрутлаштыру, прокси ARP, статик маршрутны күзәтү |
| Күп каналлы маршрутлаштыру | IGMP v1/v2/v3, IGMP проксисы (күп адреслы маршрутлаштыру) |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| Эш температурасы | -10 - +60 |
| Искәрмә | 1 013 941 |
| Саклау/ташу температурасы | -20 - +70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми) | 5-90 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхЧ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Авырлык | якынча 5 кг |
| Монтажлау | Стеллажга урнаштыру |
| Саклау классы | IP30 |
Hirschmann GRS 105 106 серияле GREYHOUND коммутаторының бар модельләре
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Бәйле продуктлар
-
Hirschmann SPR20-8TX/1FM-EEC идарә ителмәгән коммутатор
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителми торган, сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез дизайн, саклау һәм алга күчерү режимы, конфигурация өчен USB интерфейсы, тиз Ethernet порты төре һәм саны 8 x 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автокичү, авто-сөйләшү, авто-полярлык, 1 x 100BASE-FX, MM кабеле, SC розеткалары Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 6 контактлы...
-
Hirschmann BRS20-2400ZZZZ-STCZ99HHSES Күчергеч
Чыгарылыш датасы Техник характеристикалар Продукция тасвирламасы Тасвирлама DIN Rail өчен идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн Тиз Ethernet төре Программа тәэминаты версиясе HiOS 09.6.00 Порт төре һәм саны Барлыгы 24 Порт: 20x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s оптик җепсел; 1. Өстәмә тоташу: 2 x SFP уясы (100 Mbit/s); 2. Өстәмә тоташу: 2 x SFP уясы (100 Mbit/s) Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 6-...
-
Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB коммутаторы
Продукция тасвирламасы Продукция: RSB20-0800M2M2SAABHH Конфигуратор: RSB20-0800M2M2SAABHH Продукция тасвирламасы Тасвирлама IEEE 802.3 стандарты буенча DIN Rail өчен компакт, идарә ителә торган Ethernet/Тиз Ethernet коммутаторы, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе һәм җилләткечсез дизайн Деталь номеры 942014002 Порт төре һәм саны Барлыгы 8 порт 1. uplink: 100BASE-FX, MM-SC 2. uplink: 100BASE-FX, MM-SC 6 x стандарт...
-
Hirschmann MS20-0800SAAEHC MS20/30 Модульле ачык...
Тасвирлама Продукция тасвирламасы Төре MS20-0800SAAE Тасвирлама DIN рельсы өчен модульле тиз Ethernet сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн, 2 нче катлам программа тәэминаты яхшыртылган деталь номеры 943435001 Сатып алу вакыты Соңгы заказ көне: 2023 елның 31 декабре Порт төре һәм саны Барлыгы тиз Ethernet портлары: 8 өстәмә интерфейс V.24 интерфейсы 1 x RJ11 розетка USB интерфейсы 1 x автоматик конфигурация адаптеры ACA21-USB сигнализациясе тоташтыручы...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHHH Кешесез...
Продукция тасвирламасы Продукция: Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Конфигуратор: SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Продукция тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителми торган, сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез конструкция, саклау һәм алга күчү режимы, тиз Ethernet, тиз Ethernet порты төре һәм саны 1 x 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автокисешү, авто-сөйләшү, авто-полярлык 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, а...
-
Hirschmann RS20-0800M4M4SDAE идарә ителә торган коммутатор
Тасвирлама Продукт: RS20-0800M4M4SDAE Конфигуратор: RS20-0800M4M4SDAE Продукт тасвирламасы Тасвирлама DIN рельс саклагычын һәм алга күчү өчен идарә ителә торган тиз Ethernet коммутаторы, җилләткечсез дизайн; Программа тәэминаты 2 нче катламы Киңәйтелгән деталь номеры 943434017 Порт төре һәм саны Барлыгы 8 порт: 6 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-ST; Uplink 2: 1 x 100BASE-...


