Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A коммутаторы
Кыскача тасвирлама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының сыгылмалы дизайны аны киләчәктәге челтәр җайланмасы итә, ул сезнең челтәрегезнең үткәрүчәнлек киңлеге һәм электр энергиясе ихтыяҗлары белән бергә үсеш ала ала. Сәнәгать шартларында челтәрнең максималь мөмкинлегенә игътибар биреп, бу коммутаторлар сезгә җайланманың портлар санын һәм төрен сайларга мөмкинлек бирә, хәтта сезгә GREYHOUND 105/106 сериясен магистраль коммутатор буларак куллану мөмкинлеген дә бирә.
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Техник характеристикалар
Продукция тасвирламасы
| Төре | GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Продукт коды: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Тасвирлама | GREYHOUND 105/106 сериясе, идарә ителә торган сәнәгать сөңгече, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайн |
| Программа тәэминаты версиясе | HiOS 9.4.01 |
| Деталь номеры | 942 287 004 |
| Порт төре һәм саны | Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP уясы + 8x GE SFP уясы + 16x FE/GE TX портлары |
Күбрәк интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты | 1 нче электр чыганагы керүе: IEC штепселы, Сигнал контакты: 2 контактлы тоташтыргыч терминал блогы |
| SD-карта уясы | ACA31 автоматик конфигурация адаптерын тоташтыру өчен 1 x SD карта уясы |
| USB-C | Җирле идарә итү өчен 1 x USB-C (клиент) |
Челтәр зурлыгы - кабель озынлыгы
| Борылган пар (TP) | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллар кабул итүче-тапшыргыч) | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм | SFP модульләрен карагыз |
Челтәр зурлыгы - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе | теләсә нинди |
Электр энергиясе таләпләре
| Эш көчәнеше | 1 нче электр чыганагы керүе: 110 - 240 В AC, 50 Гц - 60 Гц |
| Энергия куллану | Бер генә көч чыганагы булган төп җайланма, максимум 35 Вт |
| BTU (IT)/сәг чыгыш куәте | макс. 120 |
программа тәэминаты
| Алыштыру
| Бәйсез VLAN өйрәнү, тиз картаю, статик уникаст/күптапшыру адресларын кертү, QoS / порт өстенлеклелеге (802.1D/p), TOS/DSCP өстенлеклелеге, интерфейс ышаныч режимы, CoS чират Идарә итү, Чиратны формалаштыру / Макс. Чират Положениесе, Агым белән идарә итү (802.3X), Чыгу интерфейсын формалаштыру, Керү давылыннан саклау, Зур Рамкалар, VLAN (802.1Q), VLAN белми Режим, GARP VLAN теркәлү протоколы (GVRP), Тавыш VLAN, GARP күптапшыру теркәлү протоколы (GMRP), VLAN өчен IGMP күзәтү/сорау (v1/v2/v3), билгесез күптапшыру Фильтрлау, Күп VLAN теркәү протоколы (MVRP), Күп MAC теркәү протоколы (MMRP), Күп теркәү протоколы (MRP), IP керү DiffServ классификациясе һәм Полицияләү, IP Egress DiffServ классификациясе һәм полицияләү, Протокол нигезендәге VLAN, MAC нигезендәге VLAN, IP челтәр асты VLAN, Икеләтә VLAN теглары |
| Артыклык
| HIPER-Ring (Ring Switch), LACP белән бәйләнеш агрегациясе, бәйләнеш резервлау, медиа резервлау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP сакчылары |
| Идарә итү
| Икеләтә программа тәэминаты рәсем ярдәме, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 белән идарә итү, тозаклар, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиенты, OPC-UA серверы |
| Диагностика
| Идарә итү адресы конфликтын ачыклау, MAC хәбәр итү, сигнал контакты, җайланма статусын күрсәтү, TCPDump, LEDлар, система журналы, ACA'да даими теркәлү, портны күзәтү белән Автоматик сүндерү, Сылтама капкачын ачыклау, Артык йөкләнешне ачыклау, Дуплекс туры килмәүчәнлеген ачыклау, Сылтама тизлеге һәм дуплекс мониторингы, RMON (1,2,3,9), Порт көзгесе 1:1, Порт көзгесе 8:1, Порт Көзгеләү N:1, Порт көзгеләү N:2, Система турында мәгълүмат, Салкын башлауда үз-үзеңне тикшерү, Бакыр кабель сынау, SFP белән идарә итү, Конфигурацияне тикшерү диалогы, Коммутаторның бушлай күчермәсе, Электрон почта аша хәбәр итү, RSPAN, SFLOW, VLAN көзгеләү |
| Конфигурация
| Автоматик конфигурацияне кире кайтару (кире кайтару), Бармак эзен конфигурацияләү, Текст нигезендәге конфигурация файлы (XML), Саклаганда ерак серверда конфигурациянең резерв күчермәсен ясау, Конфигурацияне бетерү, ләкин IP адресын саклап калу көйләүләр, Автоматик конфигурацияләү белән BOOTP/DHCP клиенты, DHCP серверы: һәр порт өчен, DHCP серверы: һәр VLAN өчен пуллар, ACA31 автоконфигурация адаптеры (SD карта), HiDiscovery, DHCP реләсе 82 нче вариант белән, Команда юлы интерфейсы (CLI), CLI скриптлары, йөкләү вакытында ENVM аша CLI скрипты белән эшләү, Тулы функцияле MIB ярдәме, Контекстка сизгер ярдәм, HTML5 нигезендә идарә итү |
| Куркынычсызлык
| MAC нигезендәге порт куркынычсызлыгы, 802.1X белән порт нигезендәге керү контроле, кунак/аутентификацияләнмәгән VLAN, интегральләштерелгән аутентификация серверы (IAS), RADIUS VLAN билгеләү, хезмәт күрсәтүдән баш тарту Профилактика, VLAN нигезендәге ACL, керү VLAN нигезендәге ACL, төп ACL, VLAN белән чикләнгән идарә итүгә керү, җайланма куркынычсызлыгы күрсәткече, аудит эзе, CLI журналы, HTTPS сертификаты Идарә итү, чикләнгән идарә итү мөмкинлеге, тиешле куллану баннеры, көйләнергә мөмкин булган серсүз сәясәте, көйләнергә мөмкин булган керү омтылышлары саны, SNMP теркәү, күп өстенлекләр Дәрәҗәләр, Локаль кулланучылар белән идарә итү, RADIUS аша ерактан аутентификацияләү, Кулланучы хисабын бикләү, Беренче керүдә серсүзне үзгәртү, RADIUS политикасын билгеләү, Берничә клиент өчен аутентификация Порт, MAC аутентификациясен урап узу, MAC аутентификациясен урап узу өчен форматлау вариантлары, DHCP күзәтүе, IP чыганагын саклау, динамик ARP тикшерүе, LDAP, MAC нигезендәге ACL керү, чыгу MAC нигезендәге ACL, керү IPv4 нигезендәге ACL, чыгу IPv4 нигезендәге ACL, вакыт нигезендәге ACL, чыгу VLAN нигезендәге ACL, ACL агым нигезендәге чикләү |
| Вакыт синхронлаштыруы
| PTPv2 үтә күренмәле сәгать ике адымлы, PTPv2 чик сәгате, 8 секундка кадәр синхронлаштыру белән BC, буферланган реаль вакыт сәгате, SNTP клиенты, SNTP серверы |
| Сәнәгать профильләре
| EtherNet/IP протоколы Modbus TCP PROFINET протоколы |
| Төрле | Кабельне кул белән кичү, портны электр белән тәэмин итүне сүндерү |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| Эш температурасы | -10 - +60 |
| Искәрмә | 817 310 |
| Саклау/ташу температурасы | -20 - +70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми) | 5-90 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхЧ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Авырлык | якынча 5 кг |
| Монтажлау | Стеллажга урнаштыру |
| Саклау классы | IP30 |
Hirschmann GRS 105 106 серияле GREYHOUND күчергече Бар модельләр
GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS105-16TX/14SFP-2HV-2A
Бәйле продуктлар
-
Хиршман GRS106-16TX / 14SFP-2HV-3AUR GREYHOUND ...
Чыгарылыш датасы Продукция тасвирламасы Төре GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Продукция коды: GRS106-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Тасвирлама GREYHOUND 105/106 сериясе, идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Дизайн программасы версиясе HiOS 9.4.01 Деталь номеры 942287016 Порт төре һәм саны Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) уясы + 8x GE/2.5GE SFP уясы + 16x...
-
Hirschmann BRS20-16009999-STCZ99HHSESSwitch
Чыгарылыш датасы Техник характеристикалар Продукция тасвирламасы Тасвирлама DIN Rail өчен идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн Fast Ethernet төре Программа тәэминаты версиясе HiOS 09.6.00 Порт төре һәм саны Барлыгы 16 порт: 16x 10/100BASE TX / RJ45 Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 6 контактлы санлы керү 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 2 контактлы җирле идарә итү һәм җайланманы алыштыру ...
-
Хиршман ГЕККО 5ТХ Индустриаль ЭТЕРНЕТ тимер юлы -...
Тасвирлама Продукция тасвирламасы Төре: GECKO 5TX Тасвирлама: Җиңел идарә ителә торган сәнәгать ETHERNET Rail-Switch, Ethernet/Тиз Ethernet Switch, Саклау һәм Алга күчү режимы, җилләткечсез дизайн. Деталь номеры: 942104002 Порт төре һәм саны: 5 x 10/100BASE-TX, TP-кабель, RJ45 розеткалары, автоматик кисешү, автоматик сөйләшү, автоматик полярлык Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты: 1 x плагин ...
-
Hirschmann MIPP/AD/1L3P Модульле сәнәгать патчы...
Продукция тасвирламасы Продукция: MIPP/AD/1L3P/XXXX/XXXX/XXXX/XXXX/XXXX/XXX Конфигуратор: MIPP - Модульле сәнәгать ямау панеле конфигураторы Продукция тасвирламасы Тасвирлама MIPP™ - сәнәгать өчен ямау һәм ямау панеле, ул кабельләрне ябу һәм коммутаторлар кебек актив җиһазларга тоташтыру мөмкинлеген бирә. Аның ныклы дизайны теләсә нинди сәнәгать кулланылышында тоташуларны саклый. MIPP™ яки җепселле тоташтыру тартмасы, ... буларак килә.
-
Hirschmann GRS106-16TX / 14SFP-2HV-3AUR күчү
Чыгарылыш датасы Продукция тасвирламасы Төре GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Продукция коды: GRS106-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Тасвирлама GREYHOUND 105/106 сериясе, Идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Дизайн программасы версиясе HiOS 9.4.01 Деталь номеры 942287016 Порт төре һәм саны Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) уясы + 8x GE/2.5GE SFP уясы + 16...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-06T1S2S299SY9HHHHH Кешесез...
Продукция тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителми торган, сәнәгать ETHERNET рельс коммутаторы, җилләткечсез конструкция, саклау һәм алга күчү режимы, тиз Ethernet деталь номеры 942132013 Порт төре һәм саны 6 x 10/100BASE-TX, TP кабеле, RJ45 розеткалары, автокичү, авто-сөйләшү, авто-полярлык, 2 x 100BASE-FX, SM кабеле, SC розеткалары Тагын интерфейслар ...


