Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S ачкычы
Кыскача тасвирлама:
26 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (төзәтелгән: 4 x GE, 6 x FE; 16 x FE медиа модульләре аша), идарә ителә торган, HiOS 2A программа тәэминаты, саклау һәм алга күчерү, җилләткечсез дизайн
Продукт детальләре
Продукт теглары
Комедия көне
Продукт тасвирлама
| Исем: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Программа тәэминаты версиясе: | HiOS 09.4.01 |
| Порт төре һәм саны: | Барлыгы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP һәм 6 x FE TX төзәтмәсе урнаштырылган; 16 x FE медиа модульләре аша |
Күбрәк Интерфейслар
| Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты: | 1 x IEC штепсель / 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 2 контактлы, кул белән яки автоматик рәвештә алыштырыла торган чыгыш (макс. 1 А, 24 В DC bzw. 24 В AC) |
| Җирле идарә итү һәм җайланманы алыштыру: | USB-C |
Челтәр зурлык - озынлык of кабель
| Борылган пар (TP): | 0-100 м |
| Бер режимлы җепсел (SM) 9/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуль M-FAST SFP-SM/LC һәм M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модуль M-SFP-LX/LC |
| Бер режимлы җепсел (LH) 9/125 мкм (озын юллы кабул итүче-тапшыргыч): | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-LH/LC һәм M-SFP-LH+/LC |
| Күп режимлы җепсел (MM) 50/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-SX/LC һәм M-SFP-LX/LC |
| Күп режимлы җепсел (MM) 62.5/125 мкм: | Тиз Ethernet: карагыз SFP LWL модуле M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: карагыз SFP LWL модульләре M-SFP-SX/LC һәм M-SFP-LX/LC |
Челтәр зурлык - каскадлылык
| Сызык - / йолдыз топологиясе: | теләсә нинди |
Көч таләпләр
| Эш көчәнеше: | 100 - 240 ВАК, 47 - 63 Гц |
| Энергия куллану: | көтелгән макс. 12 Вт (медиа модульләреннән башка) |
| BTU (IT)/сәг. белән бирелгән куәт: | көтелгән максимум 41 (медиа модульләре булмаганда) |
программа тәэминаты
| Конфигурация: | Автоматик конфигурацияне кире кайтару (кире кайтару), Текст нигезендәге конфигурация файлы (XML), Саклаганда ерак серверда резерв конфигурацияләү, Конфигурацияне бетерү, ләкин IP көйләүләрен саклап калу, Автоматик конфигурация белән BOOTP/DHCP клиенты, DHCP серверы: һәр порт өчен, DHCP серверы: һәр VLAN өчен пуллар, , HiDiscovery, 82 нче вариант белән DHCP реләсе, USB-C белән идарә итү ярдәме, Команда юлы интерфейсы (CLI), CLI скриптлары, йөкләү вакытында ENVM аша CLI скриптларын эшкәртү, Тулы функцияле MIB ярдәме, Контекстка сизгер ярдәм, HTML5 нигезендәге идарә итү |
| Куркынычсызлык: | MAC нигезендәге порт куркынычсызлыгы, 802.1X белән порт нигезендәге керү контроле, кунак/аутентификацияләнмәгән VLAN, интегральләштерелгән аутентификация серверы (IAS), RADIUS VLAN билгеләү, Хезмәт күрсәтүдән баш тартуны кисәтү, LDAP, VLAN нигезендәге ACL, керү VLAN нигезендәге ACL, төп ACL, VLAN белән чикләнгән идарә итүгә керү, җайланма куркынычсызлыгы күрсәткече, аудит эзе, CLI журналы, HTTPS сертификаты белән идарә итү, чикләнгән идарә итүгә керү, тиешле куллану баннеры, конфигурацияләнергә мөмкин булган серсүз сәясәте, конфигурацияләнергә мөмкин булган керү омтылышлары саны, SNMP журналы, берничә өстенлек дәрәҗәсе, җирле кулланучы белән идарә итү, RADIUS аша ерактан аутентификацияләү, кулланучы хисабын бикләү, беренче керүдә серсүзне үзгәртү |
| Вакыт синхронлаштыруы: | Буферланган реаль вакыт сәгате, SNTP клиенты, SNTP серверы |
| Сәнәгать профильләре: | IEC61850 протоколы (MMS серверы, коммутатор моделе), ModbusTCP |
| Төрле: | Кабельне кул белән кичү, портны электр белән тәэмин итүне сүндерү |
Әйләнә-тирә мохит шартлары
| MTBF (Телекордия) SR-332 3 нче чыгарылыш) 25°C температурада: | 313 707 сәгать |
| Эш температурасы: | -10-+60 °C |
| Саклау/ташу температурасы: | -20-+70 °C |
| Чагыштырма дымлылык (конденсацияләнми): | 5-90 % |
Механик конструкция
| Үлчәмнәр (КxБхТ): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (беркеткеч кронштейнсыз) |
| Авырлык: | якынча 3,60 кг |
| Монтажлау: | 19 дюймлы идарә итү шкафы |
| Саклау классы: | IP20 |
Механик тотрыклылык
| IEC 60068-2-6 тибрәнүе: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц - 200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 г, 11 мс озынлык, 18 бәрелү |
EMC комачаулау иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатик разряд (ЭСР): | 6 кВ контакт разряд, 8 кВ һава разряд |
| EN 61000-4-3 электромагнит кыры: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10В/м (2,7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 тиз вакытлыча вакыйгалар (шартлау): | 2 кВ электр линиясе, 2 кВ мәгълүмат линиясе |
| EN 61000-4-5 аскыну көчәнеше: | электр линиясе: 2 кВ (сызык/җир), 1 кВ (сызык/сызык); мәгълүмат линиясе: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Үткәрелгән иммунитет: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
EMC чыгарылган иммунитет
| EN 55032: | EN 55032 А классы |
| FCC CFR47 15 нче өлеш: | FCC 47CFR 15 нче өлеш, А классы |
Раслаулар
| База стандарты: | CE, FCC, EN61131 |
Вариантлар
| Әйбер # | Төре |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Hirschmann GRS103 сериясенең мөмкин булган модельләре
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Бәйле продуктлар
-
Хиршман BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou ...
Продукция тасвирламасы Продукция: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN өслеккә урнаштырылган, 2 һәм 5 ГГц, 8dBi Продукция тасвирламасы Исеме: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Деталь номеры: 943981004 Сымсыз технология: WLAN Радио технологиясе Антенна тоташтыргычы: 1x N штепсель (ир-ат) Биеклек, Азимут: Омни Ешлык диапазоны: 2400-2484 МГц, 4900-5935 МГц Көчәйтү: 8dBi Механик...
-
Hirschmann MACH102-24TP-FR Идарә ителә торган коммутатор белән идарә итү...
Кереш 26 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (2 x GE, 24 x FE), идарә ителә торган, 2 нче катламлы профессиональ программа тәэминаты, саклау һәм алга җибәрү коммутациясе, җилләткечсез дизайн, артык электр белән тәэмин итү Продукция тасвирламасы Тасвирлама: 26 портлы тиз Ethernet/Gigabit Ethernet сәнәгать эш төркеме коммутаторы (2 x GE, 24 x F...
-
Хиршман RS20-2400T1T1SDAE Күчергеч
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Тасвирлама 4 портлы Тиз Ethernet-Switch, идарә ителә торган, программа тәэминаты 2 нче катлам яхшыртылган, DIN рельс саклагычын һәм алга күчү өчен, җилләткечсез дизайн Порт төре һәм саны Барлыгы 24 порт; 1. югары тоташу: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. югары тоташу: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x стандарт 10/100 BASE TX, RJ45 Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контакты 1 x тоташтырыла торган терминал блогы, 6 контактлы V.24 интерфейсы 1 x RJ11 розетка...
-
Хиршман RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPE2A Powe ...
Тасвирлама Продукция тасвирламасы Тасвирлама Идарә ителә торган тиз/гигабитлы сәнәгать Ethernet коммутаторы, җилләткечсез дизайн Киңәйтелгән (PRP, тиз MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), HiOS Release 08.7 белән Порт төре һәм саны Портлар саны 28гә кадәр База җайланмасы: 4 x тиз/гигабитлы Ethernet комбо портлары һәм 8 x тиз Ethernet TX портлары, һәрберсендә 8 тиз Ethernet порты булган медиа модульләре өчен ике уя белән киңәйтелә. Күбрәк интерфейслар Электр белән тәэмин итү/сигналлаштыру контактлары...
-
Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP трансиверы
Реклама датасы Продукция тасвирламасы Төре: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP Трансивер Тасвирламасы: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet Трансивер MM, киңәйтелгән температура диапазоны Деталь номеры: 943945001 Порт төре һәм саны: LC тоташтыргычы белән 1 x 100 Мбит/с Электр энергиясе таләпләре Эш көчәнеше: коммутатор аша электр белән тәэмин итү Электр энергиясе куллану: 1 Вт Программа тәэминаты диагностикасы: Opti...
-
Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A коммутаторы
Чыгарылыш датасы Техник характеристикалар Продукция тасвирламасы Төре GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Продукция коды: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Тасвирлама GREYHOUND 105/106 сериясе, Идарә ителә торган сәнәгать коммутаторы, җилләткечсез дизайн, 19 дюймлы стеллажга урнаштыру, IEEE 802.3 стандарты буенча, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Дизайн программасы версиясе HiOS 9.4.01 Деталь номеры 942 287 004 Порт төре һәм саны Барлыгы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP уясы + 8x GE S...


